Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha tetszik egy lány az...

Fiúk, ha tetszik egy lány az utcán, mikor/milyen jel után szólítjátok le (ha leszólítjátok)?

Figyelt kérdés

Pl. Álltok a megállóban, és nagyon bejön a mellettetek álló lány. HA rászánjátok magatokat, hogy megszólítsátok, kell valami ezt megelőző jel?

Kell a lány irányából valami, ami felbátorít a megszólításukra?

(Leginkább azoktól kérdezem akik szoktak utcán így ismerkedés céljából lányokat/nőket leszólítani :) )



2014. ápr. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevés önbizalmam van, de pénteken egy csajjal ültem szemben a metrón kb. 8 megállóig, végig egymást néztük és mosolyogtunk. Ha legközelebb látom, tuti odamegyek hozzá és elkérem a számát. Ezzel annyit akarok mondani, hogy ha rámosolyogsz, akkor sokkal több esélyed van, hogy le fog szólítani.
2014. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy mosoly, és nézzen a szemembe;D
2014. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tekinteted a fegyvered. Én párszor szólítottam meg lányt az utcán, de ezt megelőzően mindig kerestem a tekintetét, és a mosolyát! ha ez megvolt, akkor már csak rajtam múlott hogy odamegyek e vagy sem. :) 3/3 esetben sikeres volt .


Használd a tekinteted :) az mindent visz! :)

25/F

2014. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk észreveszem, hogy néz, pár pillanatig én is nézem őt, utána kis mosollyal elkapom a tekintetem és a hajam bizgerálom, az is ilyen megfelelő jel? :)
2014. ápr. 26. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, ha ad valamilyen "jelet", hogy szabad a pálya. Ne az legyen, hogy búvalb*szott, és azt sugározza magából, hogy "hozzám ne szólj", meg hogy abszolút nem nyitott semmire, hanem mosolyogjon, szemezzen, valamilyen módon mutassa ki, hogy legalább az ismerkedésre nyitott. Amúgy volt olyan is, hogy pl. buszról leszállva random odamentem szimpi csajokhoz, hogy segíthetek-e a bőröndjüket cipelni mondjuk aluljáró lépcsőjén, meg hasonlók, de rendszerint rövid úton el is halt a kommunikáció.
2014. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézzem a szemembe, mosolyogjon, ez a kettő az alap. Ha megállóban állok, akkor még egyértelműbbé teheti, ha pl közelebb áll hozzám.

Volt már rá példa, h meló után a buszmegállóban egy lány elém állt, majd konkrétan felém fordult, a szemembe nézett, mosolygott egyet, majd visszafordult. Ezután már nem volt nehéz eldönteni, h leszólítsam-e. :)

2014. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!