Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeköltözés után általában...

Összeköltözés után általában mennyi idő amíg felszínre kerülnek a főbb súrlódások/problémák 2 ember között?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barát páros, F28 L34

2017. márc. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

34 évesen már senki nem lány..:)

Barátságban milyen súrlódásokat vársz? Jobb esetben nem kell nagy súrlódásokra számítani.

Amúgy meg erre nincs "szabály". Minden ember más.

2017. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy dolgoztok, mikor vagytok egyszerre otthon. Szerintem maximum fél és kiderül tudtok-e együtt hosszútávon meglenni, ha nagyon mások vagytok akkor ez előbb is ki fog derülni.
2017. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 1-2hónap. Amikor már otthon érzi magát az ember.

Én nyáron szeretk alsó gatyában lenni otthon.

Ez egy visszafogott lányt zavarhat.

Hétvégén lazán fenn vagyok 3ig.(és alszok délig) Van aki ettől mászik a falra.


Szóval amikir elöjönnek az otthoni szokásai.

2017. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ildikó60 válasza:
100%
A problémák az összeköltözés elején megmutatkoznak, de akkor még nem fogod fel problémának ezeket. Azt gondolod, hogy ezt majd megszokod, vagy majd ő változni fog. De ő nem fog változni, te meg idővel falra mászol attól, amit most apró kellemetlenségnek hiszel.
2017. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig kerülnek felszínre újabb ellentétek. Sosincs vége.
2017. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első pár hétben, gónapban még próbáljáj szépíteni a hibáikat az emberek, aztán tojnak bele. Én lakótársakról beszélek. Az elején még mosogat,aztán megszokja a tutit, hogy pakolok utána a közös helyiségekben. A szobálya meg mint amit robbantottak. Ez 4 hónap után van.

De vannak dolgok amik pár nap, 1-2 hét után jelentkeznek. Ez a két embertől függ. Pl mosd el a macskám tálját, mert ráérsz, de nem jó hogy balról jobbra törlöd, vagy miért hagyod a kávét a kávéfőzőben stb.

2017. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhh, bocs. Visszaolvasva borzalmasan írtam. Remélem érthető.
2017. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!