Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet így két ember házassága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így két ember házassága tartós? Egyáltalán lehet ebből házasság?

Figyelt kérdés

Bátyámról van szó.

Két éve mindenkit lesokkolt, mikor bejelentette, hogy elválnak, mindenkinek ők voltak az álompár. De tényleg, semmi veszekedés, mindig bújtak egymáshoz, még vásárolni is kettesben jártak.

De aztán kiderült, hogy van egy másik nő a képben, ez is közrejátszott, illetve túl sok volt neki a felelősség a gyerekekkel, főleg hogy az elsőszülött fia problémás gyerek.


Jobb híján hazaköltözött a szüleinkhez, a barátnőjével azóta is együtt vannak, de nem költöztek össze. Arra hivatkozik, hogy fizeti a gyerektartást, és a maradék nem elég semmire. Ez egyrészt nem teljesen igaz, hisz jól keres, másrészt a csajnak is ott a fizetése, szerintem sokkal rosszabb helyzetben is élnek meg párok.


Nekem inkább az az érzésem, hogy a gyerekek okoznak gondot. A barátnője ki nem állhatja a gyerekeit, mikor látogatáson nála vannak, akkor ők nem is találkoznak. Eleinte próbálkoztak haverkodni, de a két gyerek utálja a csajt (amit végül is megértek, miatta váltak el a szüleik), és elég gonoszak is voltak vele sokszor. Nem mondom, hogy én lennék a helyében ilyenkor, de ez úgy gondolom, a helyzettel jár.

Már ott tartanak, hogy ha a bátyámnál vannak a gyerekek pár napot a szünetben, ők legfeljebb telefonon beszélnek, a csaj a közelükbe se megy, közös programot elképzelhetetlennek tartok.


És szerintem leginkább ez az oka, hogy ebből nem lesz komolyabb kapcsolat.

Tesóm néha elszólja magát, hogy megbánta kicsit a dolgot, mert így sose fog újra nősülni, pedig biztosan tudom, hogy házasságpárti.


Szerintetek ebből a kapcsolatból lehet még valami?

Mármint úgy, hogy a barátnője el sem tudja viselni a gyerekeit egy légtérben, és össze se tudnak költözni?


Már gondolkodtam, hogy beszélni kéne vele.

A családban amúgy is sokan utálják a csajt (nekem mondjuk sok gondom nincs vele, alig találkoztunk), de már csak azért is jobb lenne ezt lezárni, és keresni egy olyan párt, akivel új életet kezdhet.



2016. márc. 17. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Remélem,nem. Felelősség vállalásból egyszer már megbukott, amikor a rossznak tűnő házasságát meg sem akarta javítani. Utóvizsgán szintén megbukott, mivel elhagyta az álomfeleségét egy frisebb, szűkebb, csupa pozitív csajért. Továbbá bukott az apaszerepben is. Az elsőszülött nagy dolog, még akkor is, ha problémás. Nem akarok nagyon belemenni, de nagyrészt talán apukának a sara is.

Gyerektartást fizet. Még szép.

A csajról meg az a véleményem, hogy ...jaj, nem engedik leírni. Na, amikor beindult apukára, annak már akkor is megvoltak a gyerekei. Mit gondolt? Az egész addigi életét eldobja majd a lukáért? Nem elég, hogy tönkretette a házasságot, a gyerek-apa kapcsolatot, még neki áll feljebb?

Kutya kötelessége akkor most már mindent megtenni, hogy a férfi boldog lehessen mellette gyerekestül, exfeleségestül. Ezzel bizonyíthatja, hogy megérte kilépnie a házasságából. ( valamilyen szinten mégiscsak rendes, hogy nem párhuzamosan csinálja )

2016. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:

Kezdjen új életet.... és a régivel?

Tudom, nem ezt kérdezted, de ekkora fos alakot, aki lelép a gyerekétől, mert nem elég szabályos.

Ez a csaj meg... én is elváltam, és szó nélkül kirúgtam minden szóba jöhető nőt, aki tettel, szóval, grimasszal negatív volt a gyerekeim iránt.

2016. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy tartós lenne a kapcsolat. Ami viszont szemet szúrt az a megjegyzésed, miszerint a 3. fél miatt ment tönkre a házasság. Ez nincs így. Ő max erkölcsileg hulladék amiért egy foglalt pasival kezdett, semmi több.


A házasságban a sógornőd, meg a bátyád voltak ketten. Ha jól veszem ki a szavaidból, a 3. személy a házasság alatt lett. A bátyuskád vissza is utasíthatta volna, de nem tette, szóval megcsalta a feleségét. Ez a kettejük ügye. Egyáltalán nem jogos a 3. személyt hibáztatni. Ők cseszték el. Leginkább a bátyád azzal, hogy nőzött miközben még házas volt.

2016. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
mekkora baromság h mindig a 3. fél a szemét! mikor értik már meg az emberek,h csak akkor léphet be egy 3. ha a két fél között gondok vannak???????
2016. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A bátyád meg is érdemli a sorsát, ha egy ilyen nővel van...

Aki nem változtat, annak nem fáj eléggé!!!

A pina hatalma nagy, de elmúlt a varázslat...

2017. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!