Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy depresszióban...

Lehetséges, hogy depresszióban, vagy másik mentális trasztórnusban szenvedek?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy mindig éhes vagyok.. Ezen kívül alvászavaraim vannak, sokat alszom, de mindig fáradt, kimerült vagyok. E mellett nem látom értelmét semminek Nem szeretek szocializálódni. Kifejezetten idegesít az emberi faj. Inkább maradok ottthonl vagy elmegyek sétálni egyedül, minthogy bárkivel is találkozzak. Anyukámmal szörnyű kapcsolatom van. E mellett nagyon komoly félelem rohamaim vannak. Kedvem is eléggé változó, vipoláris. Ebben az aggaszt, hogy a szüleimet ez nem érdekli. Nem próbálnak meg segíteni, mert nem látják a problémát.
2017. márc. 14. 23:37
 1/6 fancy88 válasza:

Szia

Ennyi infóbol azért nem lehet biztos diagnózist felállítani de az egyértelmű hogy nem vagy teljesen rendben. Először is az érdekelne hogy mi az oka az emberi faj felé irányuló ellenszenvednek? Ebben benne vannak a félelmeid? Esetleg az emberek felé is érzel egyfajta félelmet? Az állapotodra mindenképp nagy hatása van az anyukádnak illetve nagy esélyét látom annak hogy miatta is lettél kicsit ilyen. De az hogy felteszed ezt a kérdést a Gyakori Kérdéseken mindenképp jó dolog mert megfogalmazódott benned a dolog s valószínűleg változtatni akarsz az életeden. Ha szerttnél írj nyugodtan privátban is esetleg részletsebben, vagy azt tudom tanácsolni, hogy kérj segítséget talán orvosit vagy próbálj kicsit nyitni a világ felé bár ez lehet hogy jelenleg nem ehetséges de ez lenne az ideális. Mindentől függetlenül remélem hogy ez csak egy időleges állapot és majd kikerülsz belőle!

2017. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen válaszodat. Az emberek az zavar, hogy rendkívül egoisták vagyuk. A kortársaim nagy része nem nagyon érett. (14) És igen az ismeretlen emberektől félek. Félek attó, hogy valaki megtámad. Mindig a buszon harcrakészülten utazok.
2017. márc. 15. 16:23
 3/6 fancy88 válasza:
Igen sajnos az emberekben rendkivuli egoizmus van ez mindenre kihat. De ez nem mindig rossz csak csak ha tul nagy merteku az egoizmus. Ettol fuggetlenul szerintem akkor erett egy ember ha kepes tullepni sajat magan es az egojan. Biztos vagyok benne hogy vannak hozzad hasonlok a te korosztalyodban is ne add fel :) vagy ha nem is a te korosztalyodbol mindig van valaki aki feltudja huzni az embert es megadja a remenyt. Mondom mar az hogy irtal ide egy jel hogy nyitott vagy a remenyre. Ami tok jo. A felelemmel kapcsolatban nem tudok aok mindent mondaji ilyen tapasztalatom nincs sajnos. Ezen nem hinnem hogy egy kettore lehet valtoztatni de segitsefgel ez is megoldhato
2017. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 15. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok veled. Én is elég sokszor vagyok éhes, és emiatt nagyon meghíztam. Az én alvásrendszerem rendben van. Kiskorom óta félénk ember vagyok, sokat csúfoltak, gúnyoltak az iskolában. Sajnos az én szüleim se nagyon látják át a problémát, ezért próbálom minden egyes nap egyedül megoldani, de már 2 éve ezt csinálom. Én 2x voltam pszichológusnál, de az sem segített, csak megkönnyebbültem a beszélgetés után. Az emberi faj engem is nagyon idegesít, legszívesebben lelőném az összes szemétládát, csak hát be vagyok szarva...Ha szeretnél beszélni erről, írj privátban.17/f
2017. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat.
2017. jún. 21. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!