Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt milyen mentális betegségne...

Azt milyen mentális betegségnek hívják, ha valaki mindent le akar másolni a másik emberről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, egy 50 éves nő! Azzal tölti a hétköznapjait, hogy engem figyelget és mindig azt akarja csinálni amit én teszek! Ha templomba megyek, már a küldi utánam a gyerekeit, hogy ők is templomba járjanak, ha van egy új munkahelyem akkor ő is ott akar dolgozni és még sorolhatnám. Tudja valaki ez milyen pszichés betegség?

2017. márc. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a mentális betegségekhez. Nincs egyénisége, nincs stílusa, másokról kell koppintson.
2017. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó értem, csak annyira idegesítő, hogy mindig Velem foglalkozik, most jöttem rá, hogy majdnem 10 éve megy már ez, követett mindig mint az árnyék! foglalkozhatna mással is, mert közbe a háza meg majdnem rá dől!
2017. márc. 13. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már a te bajod, ha idegesít, és azzal törődsz, kire hogy dől a háza. Erről nem akarsz kérdést kiírni? Rólad is lehetne. :)
2017. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik valami az életéből ami a tiedben megvan. Inkább példát és ötleteket keres hogyan tudná elérni ő is. Ez jobb emberi tulajdonsâg mint aki azt teszi ilyenkor hogy visszahúzza, vagy szídja a másikat. Utóbbi az irígység a te eseted pedig az hogy remény van benne hogy a te utadat járva neki is jobb lehet. Inkább elismerésnek nevezném. Próbáld megélni úgy te is. Nézd egy kicsit az ő szemszögéből. Ha nem lennél neki példa valamiben akkor nem követne. Ha ebben a dologban jobb vagy nála akkor segíts neki, adj tanácsit. Ismerd meg mielőtt elítéled. Nem kell hozzá betegség elég egy élethelyzet vagy egy múltbeli dolog ahhoz hogy olyanok legyünk amilyenek. Oka van mindennek.
2017. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!