Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Attól romolhat a mentális...

Attól romolhat a mentális egészségem hogyha megpróbálom fejleszteni a másik agyféltekémet is?

Figyelt kérdés

Elnézést, tudom, hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Lényegében az érdekel, hogy attól lehet-e valami bajom, ha jobb kezes létemre megpróbálok megtanulni bal kézzel is írni. Tehát nekem a bal agyféltekém fejlettebb, mert a jobb oldali izmaim tudom eredményesebben mozgatni. Szeretném olyan szintre fejleszteni a bal oldali izmaim is, hogy ne érezzem idegennek azok mozgatását.


Azért kérdezem, mert anyám azzal riogat, hogy ő állítólag ismert valakit aki megpróbált megtanulni jobb kézzel írni bal kezes létére és ennek az lett a vége, hogy diszlexiás lett. Szerintem nem ezért lett diszlexiás, de érdekel a köz véleménye.



2014. aug. 18. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Már úgy értem hogy a bal fejlettebb, hogy fizikailag, de amúgy a jobb agyféltekém dominál.

Hagyjuk. Nem tudom érthetően leírni XD

2014. aug. 18. 21:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen veszély nem fenyeget, a diszlexiának ehhez semmi köze. Tanulj csak meg bal kézzel írni, dobni, akármi.
2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!