Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm állandóan...

Az egyik ismerősöm állandóan a fizetésemről kérdez. Hogy lehetne lerázni? Miért érdekli?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 08:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elso munkahelyemen sokan voltunk fiatalok es mindig megkerdeztuk a masikat mennyit kapott, nekunk tok termeszetes volt hogy elmondjuk a masiknak. Az idosebbek mindig csak olyanokat mondtak hogy jol, keveset vagy nem eleget es en az elejen nem ertettem miert nem mondjak ki konkretan :D szoval mondd meg neki egyertelmuen hogy ez szerinted maganugy es nem szoktal rola masnak beszelni
2017. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem értettem miért kell ebből olyan baszottnagy titkot csinálni. Nekem igenis fontos lenne pályakezdőként tudnom, hogy mégis milyen bérek a reálisak, főleg, hogy sok helyen már jelentkezésnél kérik, hogy írjam meg mennyire gondoltam. Hogy a francba tudnék olyan összeget írni, ami reális, ha nem kérdezem meg a hasonló körben dolgozó ismerőseim? Mégis ki lát ebbe bele rossz szándékot vagy mégis mi a francért titok? Esküszöm nem értem!
2017. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mert egyszeruen a jovedelem a legszemelyesebb maganugyek koze tartoznak, egyszeruen semmi koze hozza masoknak.


Ha akaor elmondod, de aki nem akarja azt milyen alapon ekezitek?

2017. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem akarja nyilván nem vagyok pofátlan, és nem zaklatom vele, de magát a hozzáállást sosem értettem ehhez. Na mindegy. Ha valaki kíváncsi én nyugodt szívvel elmondom neki, más meg akkor tartsa meg magának :D
2017. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ember azert nem mondja el leginkabb, mert ha sikerult neki jo felteteleket kiharcolni, es ezt a tobbiek megtudjak akkor megy a furas, irigykedes, elegedetlenkedes.


Kulfoldon elek mar regen, itt soha senki sem kerdezte meg mennyit keresek, kiveve egy magyar not, aki 10 perc ismerettseg utan rakerdezett hogy te mennyit is keresel? Csak neztem mint hal a szatyorban.

2017. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azert erdekli mert ha kiderul hogy jol keresel akkor majd toled fog penzt keregetni.
2017. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem beszélhetek róla, sajnos ezt aláírtam." vagy az örök

"Hát azért még lottózok."


Csak nem szeretem ha utána azt kapom, hogy "Bezzeg aki a házat építi, na az nem keres, pedig azok nélkül hol lennénk?"

2017. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!