Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Kérlek szépen valaki...

Emberek! Kérlek szépen valaki világosítson fel engem! (? )

Figyelt kérdés

Mi az a chatzy, mi az a progikuckó, mi a különbség a kettő között, kik vannak az egyiken, kik a másikon, ki az a Bpm, ki a másik chat vezetője, miért váltak szét...stb.

Én nem értem, kicsit káosz számomra ez az egész.

19/l


2017. márc. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

1.csapat: A Mókuska Örs tagjai


2.csapat: A Maci csoport tagjai.



A homokozóban összevesztek, hogy kinél legyen a lapát. Nem tudtak megegyezni, így a Maci csoport tagjai másik homokozóba mentek át.

2017. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
#1 Azt pedig mindenki tudja, hogy nincs brutálisabb mint amikor két csapat óvodás összeveszik.
2017. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan ember(ek) válaszát várom, aki érdekelt is a dologban. Köszönöm.
2017. márc. 15. 20:38
 4/6 A legrosszabb válasza:
100%
#3: Pedig az első két válaszoló hozzászólása hűen türközi a háttérben zajló eseményeket. Szerinted vajon miért nem akarnak sokan GYK-sokkal ismerkedni, chatelni...
2017. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na ez valami izgalmas flamewar kezdetének tűnik, így maradok, meghallgatom
2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Chatzy az pár itteni retardált gyűjtőhelye, a Progikuckón ételmesebb emberek vannak fent és azért vált szét a kettő, mert a chatzy-s kötsögök kikezdték a Progis embereket, már ha jól informálódtam. Engem is hívtak már chatzy-re, de kihagytam, viszont Progin voltam már fent, ott vannak jó arcok.
2017. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!