Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik az emberek a macska-egér játékot játszani?

Figyelt kérdés

Láthatólag élvezik a férfiak a vadászatot, a nők meg azt, ha elérhetetlennek játsszák magukat. De ez miért jó? Számomra olyan életidegen...

Őszintén szólva én szeretek úgy közelebb kerülni valakihez, ha előtte már barátok voltunk, ismerem, megbízok benne. Mert egy kapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom. A kommunikáció. Mégis, annyi ember csak játssza az eszét, és egyáltalán nem a valóságot mutatják az első pillanattól fogva. Nem inkább arra kéne törekedni, hogy a másik őszintén megismerjen?

Az én meglátásom szerint azért van annyi kudarcba fulladt kapcsolat, mert fogalmuk sincs az embereknek hogy kivel vannak együtt. Amikor pedig jobban megismerik rájönnek, hogy amit eddig g

gondoltak csak egy elképzelt kép volt. A vadászat izgalma nélkül így a férfiak igencsak hamar megunhatják, ahogy a nők is.


2017. márc. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki játszik.

Sokan megmondják nyíltan,hogy Nem.

2017. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amikor két ember kölcsönösen érdeklődk a másik iránt. A nő miért várja el mégis, hogy fussanak utána, a férfi miert kezdi el lenézi a nőt, ha kimutatja hogy tetszik neki a másik?
2017. márc. 10. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Csak a primitívek játszák ezt a játékot.


Mondnám, hogy nomálisabbak hogy csinálják, de felesleges lenne. Hidd ezt továbbra is.

2017. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne felesleges? Világosíts fel! :D
2017. márc. 10. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki játszik, de így is vannak felesleges körök. Felhozok egy példát, pont most történik velem. A pasival első pillantásra szimpatikusak lettünk egymásnak, egy estét töltöttünk a baráti körünkkel, aztán később kettesben folytattuk, hajnalig beszélgettünk és tényleg nagyon egymásra találtunk (megcsókolt, amit viszonoztam, de tapi/szex/stb logikusan nem volt, mindketten komoly kapcsolatot keresünk). Nem volt játszmázás egyikünk részéről sem. Úgy volt tegnap randizunk (ő kérte, hogy minél hamarabb), amit fáradságra hivatkozva elhalasztott mára...a vége az lett, hogy "elfelejtette" a randit, bocsánatot nem kért. Soha életemben nem érzetem magam ennyire jól senkivel, de ez kiábrándított az emberekből.
2017. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Mit vártál egy estényi ismerettség után? Semmi előzetes ismerkedés... Az úgy már-már naívság.

2017. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártam? Hogy elmegyek randizni valakivel, aki tetszik és a randin MEGISMEREM. De igaz, jobb lett volna még csak szóba se állni vele azzal az indokkal, hogy talán ez lesz a vége.
2017. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de egy este után rögtön csók meg randi? Ez felelőtlenség. Honnan tudhattad, hogy milyen ember? Random próbálkoztál, semmi koncepció nem volt mögötte, benne is volt a bukás lehetősége. Okos ember ezt el tudja kerülni.
2017. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!