Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért az alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért az alapján ítélnek meg másokat hogy kivel kopulál?

Figyelt kérdés
Kopulálás alatt a rituális testnedv cserét értem.

2017. febr. 9. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gyönyörűen megfogalmaztad a szerelem egyik legszebb kifejezési formáját és a világ talán legcsodálatosabb tevékenységét. Wow.


Egyébként el nem tudom képzelni, hogy bárkit a szexuális partnerei alapján ítélnének meg. Engem nem érdekel, ki kivel dug, amíg nem a saját páromról és néhány idegen nőről beszélünk.

2017. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért, ha belegondolsz valahova bemegy egy nagyon jó csaj és miután rendesen szemügyre veszed egyből eszedbe jut hogy vajon ki dugja.

Nem véletlen hogy a bulvármédiában is felkapottak a sztárpárok, ezzel bármit el lehet adni.

Vagy például ha valakiről kiderül hogy a saját neméhez vonzódik utána róla is egyből megváltozik az emberek véleménye.

2017. febr. 9. 11:15
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy ha épp nem kopulál senkivel az illető akkor lúzernek számít.
2017. febr. 9. 11:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Te kopulálsz valakivel?
2017. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

# 2: A fenti hozzászólás alapján nem az emberek ítélnek meg ez alapján másokat, hanem TE. Úgyhogy szerintem nyugodtan megválaszolhatod magadnak a kérdést.

Én nem tudok neked válaszolni, mert senkit nem ítélek meg annak alapján, hogy kivel szexel.

2017. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem szokott senkirol soha eszembe jutni, hogy vajon kivel dug.
2017. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy te nem de a többség úgy válasz párt magának hogy kifelé is promózza hogy milyen jó nője vagy pasija van.

Sokaknak nem is kéne kapcsolat csak azért mennek bele mert próbálnak megfelelni a társadalmi elvárásoknak.

2017. febr. 9. 11:35
 8/15 A kérdező kommentje:
De nem is kell elmenni odáig hogy kapcsolat, elég a sok 30éves szűzre gondolni aki szétfrusztrálódik amiatt hogy mit gondolnak róla az emberek :D
2017. febr. 9. 11:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat en masokon se tapasztalom ezt :D
2017. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ez a kopulálás ( párosodás, van köze a koituszhoz:-)) nagyon érdekes. Szerintem az, hogy kivel kopulálsz, az ad egy képet az emberről is...pl.egy ócska ribi lenne a nőm, vagy egy csinos doktornő, ugyan azt gondolnák rólam???
2017. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!