Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért tarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért tarják gáznak, hogy huszonéves (nő/férfi) még szüleivel él?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek és 26 éves, és nem tartom gáznak, akkor sem ha külön élnék. Nekem a véleményem az h átlag magyar anyagi helyzetét nézve vagy örököl, vagy van egy jó szakmája, diplomája ahol borsos összeget keres és így lesz egy saját lakás, ház vagy külföld. ÉS azt vettem észre h akinek van saját háza külön élete huszon évesen, ők azonnal provokálják szegényebb sorsú embereket(akik nem örököltek) "milyen férfi a vagy te" PERSZE EZ NEM MINDENKIRE IGAZ TISZTELET A KIVÉTEL.
2017. febr. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek imádnak mindenért beszólogatni.
2017. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Sose értettem azokat, akiknek "elvárás", hogy a másik félnek minimum egy albérlet legyen.Ettől senki sem lesz több vagy kevesebb,de tény hogy sokan (főleg nők) az ilyen dolgokat nézik, nem a belső tulajdonságokat.Pedig a gyerek nem a bömösre meg a szép lakásra fog hasonlítani, hanem az apjára.

22/L

2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Férfinél gáz, nőnél nem, mert egyenjogúság van :D

Na meg a férfi dolga minden, mert neki nincs mindenható puncija, de a nőnek van :)

2017. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen úgy tapasztalom, hogy tök8 mit csinálsz lesz beszólogató.


amíg otthon éltem azt hallgattam, hogy "miért lakom otthon szülőkhöz nem lehet fölvinni csajokat, stb, stb, stb"


Aztán mikor albiba mentem, azt hallgattam, hogy hülye vagyok a fele fizetésemet elköltöm lakhatásra.


Aztán haza költöztem, mert az élet úgy hozta.. most megint azt hallgatom, hogy "jaj otthon laksz még 28 évesen is"



Ilyenkor szoktam mosolyogva közölni, hogy "legyél szíves foglalkozz a saját életeddel"

2017. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az elitelesrol van szo, hanem hogy noi szemmel nezve az ilyen ferfiak ugy hatnak, mintha nemtudnanak elszakadni anyuci szoknyaja mellol, nem onnalloak, igy nehezebben kepzeli el az ember a jovot veluk. Ez az en velemenyem, nem mindenkie ugyan ez. Ha esetleg nala (naluk) lennek, olyan lenne mintha megint tini lennek es a baratom csaladjahoz kene alkalmazkodnom mikor ott vagyok. Kinos reggeli beszelgetesek a szulokkel az atszexelt ejszaka utan.

Nyilvan ha en is meg a szuleimmel eltem volna ennyi idosen, akkor megertenem es mas lenne a felfogasom, de igy nem. Meg lehet azert sem mert 31 vagyok, mashogy latom a vilagot

2017. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Négyes leírja, hogy mi is a helyzet nagyjából, de ötösnek is van igaza, bár tapasztalataim alapján még 400 kilométer távolság mellett is ülhet (lelkiekben) valaki anyuci szoknyáján... Szóval nem ezen múlik.


Én otthon élet nőként, de a főváros mellett értelmetlennek látom egy valag pénzt elverni egy fővárosi lukért vagy szobáért, így meg van lehetőségem gyűjteni. Ha összejön az önerő az ingatlanhoz, és nincs partnerem, akkor sem fogok elbútorozni, inkább tartalékolok, a lakást meg kiadom. A kutya nem kényszerít el a családomtól, jól kijövök velük, mindannyiunknak hasznos, hogy anyagilag és háztartásilag is beszállok mindenbe. Nekem meg van társaságom.


Észrevételeim szerint férfiaknál tartják gáznak ezt elsősorban, nem nőknél.

2017. febr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!