Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lány vagy fiú gyereket szeretn...

Lány vagy fiú gyereket szeretnétek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kisfiura vagyom, de igazabol mind1, csak egeszseges legyen!
2017. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Egy lánynak lehet szép ruhákat venni, meg ápolni a hosszú haját, de én inkább kisfiút szeretnék. Ők vagányabbak :D
2017. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kislányt :)
2017. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőt. De felőlem lehet hermafrodita is, csak hadd legyek végre anya.
2017. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Akár az előző hozzászóló. Csak én már régóta apaságra vágyom. :) Bár ebbe a mai világba, hát szóval... Nehéz ügy...


Egészséges legyen, ez a fontos. De ha választani lehetne (örökbefogadás esetén lehet is), akkor kislányt elsőre, és kisfiút másodikra. :) Én is "lányos apa" vagyok érzelmileg, mint a legtöbb férfi. Ez tök normális dolog. Már Freud is megmondta annak idején, hogy mind a kisgyermekek, mind a szülők elsősorban az ellentétes neműhöz vonzódnak, a kisfiú és anyuka egymáshoz általában jobban, a kislány és apukája egymáshoz általában jobban, mint az azonos neműek egymáshoz.


Bár látszólag úgy fest, mégis, ennek nyilvánvalóan semmi köze a vérfertőzéshez, vagy a szerelemhez. Ezek érzelmek, amolyan családias érzelmek, vágyak. Freud szerint ödipális komplexus, és elektra komplexus a kisgyerekek részéről. Ami természetes vágy.


A kisfiúk nagy része is cuki, "meg minden"... Fiút is szeretnék. De hát egy lányt abajgatni, becézgetni, meg hogy általában érzelmesebbek, hát ez még közelebb áll hozzám... :) Gondozási ösztön miatt is.. valahogy általában a kislányok gyámoltalanabbak, jobban kiváltják a szülői ösztönt belőlem.


Na meg lehet fésülni a haját, puszilgatni, lehet babusgatni később is, a fiúkat már 5 évesen se feltétlenül...


Más kérdés, hogy a gyermeknevelésnek nem ez a lényege, mindez csak a velejárója. Gyermeket vállalni nagyon nagy felelősség. Már kb 10 éve kész vagyok rá, 30 feletti férfi vagyok. Nem mellesleg pedagógus is.


Nagyon jó érzés mégis gondoskodni kicsi gyermekről számomra, valamit kibontakoztatni kis lelküket... :)

Szoktam babysitterkedni olykor, amikor van rá alkalmam.


Hát igen, viszont felnőnek, egyszer kamaszokká, majd felnőttekké válnak. Ez van... A gyermeknevelés akkor is fontos feladat és felelősséget kíván, meg odaadást. Babysitterkedni meg lehet elvileg bármikor, kicsikkel. Ettől függetlenül a saját leendő gyerekeim lesznek a legfontosabb gyerekek számomra.

2017. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már van egy lányom, ha lesz még egy gyerekünk, logikus lenne fiút várni, de már úgy megszoktam, hogy lányom van, hogy valahogy egy húgot tudok elképzelni neki. De ha öccse lenne, azt is imádnám, szóval mindegy.
2017. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Sorjáznak a nulla százalékok. Valaki megint nagyon okos. :D


"Lányt szeretnék": vagy 100%, vagy nulla %.


"Fiút szeretnék" - szintén vagy 0%-ban hasznos válasz, vagy szintén 100%-ban hasznos válasz.


"Logikus"... :D Unatkozó trollok... :D

2017. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az enyhén szexista második választ pontozták le meg a tiédet. Valaki biztos nem kedveli Freud munkásságát, vagy - ez a valószínűbb - bosszantotta, hogy a hozzászólásod olyan hosszú, amit ő már nem tud elolvasni.
2017. márc. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

...szegény troll, annyira sajnálom őt, hüpp... Ez egy kérdésmegválaszolós webportál, és hát akad pár olyan bitang, pl jómagam, aki hosszasan és érdemben is szokott itt válaszolni... Borzasztó fárasztó lehet, hogy azért vagyok itt, amiről a portál szól. :DD


Hát igen, mondasz valamit, ez is lehet oka a trollkodásuknak...


De azért elég vicces.... ez tömegjelenség a portálon... Sokszor nincs is jelentősége, hogy hasznos-e, vagy sem az adott válasz, mégis pontozzák...


Pl

- Mi a kedvenc színed?

- Kék


"LEPONTOZNI de azonnali hatállyal! Mert frusztrált troll vagyok."

:D


Borzasztó primitívek, és erre büszkék...

2017. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

"Egy lánynak lehet szép ruhákat venni, meg ápolni a hosszú haját, de én inkább kisfiút szeretnék. Ők vagányabbak :D"


Ez enyhén szexista válasz...? Hogy van, aki számára szubjektíve a fiúk a vagányabbak, és ezért fiúra vágyik?


...hogy oda ne rohanjak... mégis ez mitől szexista...?


Egyébként értelek, igazat szólsz, belelátnak a paranoid trollok olyat is mások válaszába, ami ott sincs...

2017. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!