Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnek szolni az edzonek?

Hogy tudnek szolni az edzonek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) az van, hogy kosarlabdazok, es meccsen alig jatszom kb. 5percet. Hogyan beszeljek az edzovel, hogy tobbet szeretnek? Edzeseken iden messze en voltam a legtobbet az egesz csapatbol, eronletem is nekem a legjobb 60m es "versenyt" en nyertem 8,6 mp-vel, masodik utanam 9,5el vegzett.. dobo versenyben is nyertem egyik edzesen 32/25 kozeptavoli, masdiknak 14lett...

Es megis osszesen 4-5perceket jatszom..

Es nem tudom hogy miert. Utal az edzo, vagy szerinte nem vagyok eleg jo? Osszes csapattarsam mondja mindig h milyen jol jatszom, hogy ok se ertik miert jatszom ennyit. Mert ahhoz nagyon nincsen kedvem, hogy utazhassak 2-3orat egy fulledt buszban 5perc jatekidoert

Beszeljek vele? Es ha igen mit mondjak?



2017. márc. 17. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenképp beszélj vele. Csak ő tudja a választ a kérdésedre, mi nem látunk bele a fejébe. Ez amúgy az élet más területein is így van, egyszerűen ha valamit nem tudsz/nem értesz, szeretnél megtudni csak kérdezd meg. Legrosszabb esetben nem kapsz választ.


Szóval privátban menj oda hozzá, és mondd, hogy csak azt szeretnéd kérdezni, hogy miért csak 5 percet enged a pályára? Nagyon szeretnél még többet is játszani és kérd meg mondja meg mi az oka ennek, esetleg valamin változtatnod kéne? Ha nem csak megkérdezed, hogy "miért", hanem azt is mondod, hogy szívesen változtatsz valamin ha szerinte úgy eredményesebb lennél és többet maradhatnál a pályán, akkor udvariasabbnak tűnik a kérdés és szívesebben is válaszol majd.

2017. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? milyen szinten játszol?

sztem is kérdezz rá, ha nem ad világos magyarázatot, keress másik csapatot.

2017. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok, es regios bajnoksagban jatszunk, olyasmi kb mint fociban a megyei, es pont ezaz, hogy alig van tetje mert orszagos bajnokok ugy se leszunk es csak ilyen faluk jatszunk egymas kozott kb ilyen szint, tehat elegge gagyi..
2017. márc. 18. 09:13
 4/10 anonim ***** válasza:
ha így is ennyit utazol, akkor másik csapatban is játszhatnál. Már ha sikertelen lenne a beszélgetésed az edződdel.
2017. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tedd fel úgy a kérdésed, hogy tanácsot is kérsz. Kérdezd meg, miért csak ennyit enged játszani, miben kellene fejlődnöd, hogy többet lehess a pályán. Ebbe így nem lehet belekötni szerintem.
2017. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt megirtam

Neki megnezte es nem valaszol😂

2017. márc. 18. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet, h alapból nem vagy neki szimpatikus, fene se tudja... én biztos nem szívesen járnék így
2017. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Edzesen kivul, edzes elejen sokat poenkodunk, meg vannak kozos poenjaink szoval nem hiszem h utal, sot volt mar h buliban is talalkoztunk..
2017. márc. 19. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gondolkodik, és majd személyesen fog válaszolni.
2017. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

25 ből 32szer megy be.

Valahigy visszapattanósan dobod?

Beszélj edződdel, mintha mindketten emberek lennétek. ... vár csak... AZOK VAGYTOK! Mekkora szerencse.

2017. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!