Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnem el az...

Hogyan felejthetnem el az elso nagy szerelmemet?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet, hogy 19 eves vagyok. 15 eves korom ota szerelmes vagyok valakibe. Elotte nem tudtam, mi az a szerelem, csak legyintettem a szo hallatan. Aztan megtapasztaltam. Viszont platoi szerelem, nem lehet tobb koztunk, mint baratsag. Az sem hiszem, hogy lesz. Elkoltozott egy masik varosba, az orszag masik felere. Egy ideig azt hittem,ez jol is fog jonni. De nem. Par hete megint egyre tobbet gondolok ra, folyron o jar az eszemben. El fog ez mulni? Nem volt azota se senkim. Hogyan tereljem el a gondolataimat? Nagyon rossz ez a helyzet.

2017. márc. 18. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A platoi szerelem az nem szerelem, csak fantazia.
2017. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A plátói szerelem is szerelem, csak egyoldalú, a fantáziámban létező szerelem. Amikor csak gondolatban ölelhetem meg őt... :(
2017. márc. 18. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nekem is volt, évekig...

De van két másik ismerősöm, az egyiknek gimnázium óta tart, most 27 éves az amúgy nagyon szép lány, az őrlődéssel a legszebb éveit cseszi el. A másik is több éve képzeleg, miközben adott ember leszrja...:(

Tudom van egyfajta édeskeserű érzés ebben az egészben, ami valahogy megszépíti. Nekem a sokk-terápia :D használt, azaz elmentem bulizni, ismerkedni, aztán társkeresőn ismerkedtem (nem tinder), nekem még a hobbimba-játékba való temetkezés is segített.

Nehéz, tudom. De így csak eltelnek az évek.

2017. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem barátsággal kell kezdődjön, hogy ne menjen tönkre. A te esetedben nem kap szerepet a szerelemben az "èlet".
2017. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jamle29 válasza:
nekemis volt nagyon nehezen estem túl rajta próbáld megkeresni benne a hibát (tudom nehéz mert ilyenkor ő a tökéletes ) de egyszer fogsz benne találni, mellette keresned kell egy lányt akivel jó viszonyban vagy és el kell vele képzelni a jövőt és akkor már nemm fogsz rá gondolni
2017. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!