Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szomorúak vagy magányosak...

Ha szomorúak vagy magányosak vagytok, mivel vigasztaljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Inkább tevékenységekre gondolok, nem hozzáállásra vagy ilyesmire

2017. márc. 18. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Naplót írok, zenét hallgatok, eszem, sírok, alszom.
2017. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

olyan elfoglaltság kell ami leköti a figyelmed és sikerélményt hoz, jól érzed magad közben


24F

2017. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
eszem, zenét hallgatok, animét nézek, olvasok vagy alszom
2017. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Sorozatokat nézek, edzek, sétálok, biciklizem, tanulok valamit.
2017. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok, közben ábrándozok.
2017. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
sportolok , kipróbálok valami újat pl valami új játékot , stílust. Főzök valamit, ebben is találok némi sikert ami felvillanyoz. Megpróbálok egészségesebb lenni ami leköti a figyelmem és még a testem is jobban érzi magát tőle
2017. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szomorú vagyok, és még eléggé tart: megélem.

- berakok olyan zenéket, amelyek emlékeztetnek rá, hogy az életnek nem az a dolga, hogy vidám legyen

- olyan képeket, videókat nézek, amelyek még tovább szomorítanak

- bőgök egy jót


Ha már nagyjából kiszomorkodtam magam:

- beszélgetek valakivel, de legalábbis kimegyek az emberek közé (felszínes érintkezés is segít)

- megnézek néhány vicces videót

- berakom a kedvenc zenéimet (jöhetnek a vidámak is)

- játszok

- értelmes tevékenységbe kezdek, sportolok, dolgozok

2017. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az oldalt olvasgatom.
2017. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakran járok színházba (egyedül is). Egyrészt, mert imádom, másrészt, mert számomra ez egyfajta terápia. Szeretem az olyan darabokat, amelyek elgondolkodtatnak/napokig a hatásuk alatt vagyok.. illetve volt már olyan, hogy itt ismertem meg a leendő párom :D

Szeretek új helyeket felfedezni, új ételeket kipróbálni.

Sokat olvasok egy nyugodt, szép helyen vagy éppen otthon, elzárkózva a világ elől.

Több időt fordítok magamra, rendszeresen futok, járok edzeni. Ez lehetőséget nyújt új emberek megismeréséhez is.

Ezen kívül én még ezeket szoktam: kirándulni, úszni, szauna időnként.

Mndezt, amit fentebb leírtam, akár egyedül is, mert miért ne?

Nem szabad begubózni (legalábbis nem örökre), hiszen annyi jó dolog van, amit lehet csinálni egyedül is. Én ha nagyon magányosnak is érzem magam, elkezdek ötletelni, hogy mivel fejleszthetném magam, mi az, amit szeretnék kipróbálni, de eddig még nem tettem...

Persze egyedül semmi sem olyan, mint társsal, de attól függetlenül még lehetsz boldog. Ha meg boldog vagy, az előbb-utóbb feltűnik majd másoknak is és nem leszel magányos többé.

2017. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha érzem, hogy kezdek belecsúszni, kizárom a külvilágot, és nem sajnálom az időt a hobbijaimtól. Ha későn veszem észre, elengedem magam, és zuhanok abban bízva, hogy majdcsak a felszínre kerülök egyszer.
2017. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!