Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Akik magányosak vagy...

Lányok! Akik magányosak vagy hosszú ideje egyedülállók, azok?

Figyelt kérdés

Ti miről szoktatok álmodozni? Hogy viselitek a magányt, egyedülálló életformát? Szerintetek miért vagytok magányosak, ha azok vagytok?


Életkort is írjatok! :)


2017. febr. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Erre én is kíváncsi vagyok, ezért hagyok itt egy .-ot, hogy bekerüljön a kérdés a megválaszoltjaimba. További szép estét!
2017. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Pénzről.

Most nehezen.

Magányos, azért vagyok, mert anyukám meghalt.

Egyedül azért, mert kövér vagyok.

29/N

2017. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én arról a királyfiról, aki eljön a fehér lován.

26N

2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

K_rvajól.

azért vagyok magányos, mert a szakmámra hajtottam, nem keféltem körbe az egyetemen, és megválogattam a barátaimat.

a motromról álmodozok amit meg akarok venni mióta 10 éves vagyok, lehet idén sikerül, meg arról, hogy koncerteket adjak, és soha a büdös életben többet nem leszek senkinek a szolgája!!!

mert most aupair vagyok.

pasasról nem álmodozok. ha lesz lesz, ha nem, valami úgyis lesz.

2017. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem vagyok magányos (kérlek, ne értsétek úgy, hogy tele vagyok dugópajtikkal. Nincs így.), viszont három éve egyedülálló. Ebből fakadóan nem tudok válaszolni néhány kérdésre.


Álmodozni (ábrándozni) mostanában arról a sok történetről szoktam, amit meg szeretnék írni. Videojátékokról. Gyakran járnak játékok az eszemben. Könyvekről gondolkozom. Rajzokról, amiket létre szeretnék hozni. Utazásról. Az ürességről, amit érzek, és arról, hogy nem érzek semmit igazából. Arról, hogy milyen módon ölnék meg embereket. Ezzel sokat foglalkozom, de semmi ártó szándék nincs bennem. Nem érzek semmit. Szexről. Táncról, repülésről, szabadságról. Vízről és tavakról.

Egyszemélyes, csendesen veszélyes, szomorúan gyönyörű dolgok foglalkoztatnak. Jól érzem magamat így, köszönöm.


20

2017. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!