Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem akarok suliba menni...

Nem akarok suliba menni szerdáig, mert minden másik suliban szünet van addig csak nálunk nincs. Hogy fázhatnék meg holnapra, h kiirjon az orvos?

Figyelt kérdés

Megfázni szeretnék, nem hányni meg stb, mert ebben az évben már többször is hiányoztam hányás miatt(az nem kamu volt) szóval légyszi adjatok ötleteket.

Csak olyan írjon ide, aki segíni akar!!!



2017. márc. 12. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert ha valaki beleugrik a kútba , te is beleugrasz? Hány éves vagy,10???
2017. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én is pihenni szeretnék picit.

Amúgy írtam, hogy csak az írjon, aki segít.

2017. márc. 12. 09:28
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Addig örülj, amìg járhatsz suliba...

Ugyan mit pihennél ki? Sok neten lógást...? Majd amikor.sepregeted az utcát közmunkásnél eszedbe fog jutni, hogy ez, higy.miért nem mentél akkor auluba.

2017. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen módon nem tudsz 1 nap alatt megfázni. Sőt, olyan valójában nem is létezik, hogy megfázás. A hideg csak gyengíti az immunrendszert, fogékonyabbá tehet a kórokozók elkapására, de ahhoz, hogy valóban beteg legyél, ahhoz kórokozót kell elkapnod. De ha el is kapod, nem 1 nap után okoznak tüneteket.

Szóval menjél csak szépen iskolába!

2017. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Egyszerüen kamuzol elmondod hogy lázad volt, pl: 38,7fok. Meg hogy hasmenésed volt azt ugyse ellenörzik. Nálam a lázamat se mérik meg.
2017. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, az utcát max te sepergeted. Én egyetemre megyek, méghozzá a GTK-ra, és már megint ki kell emelnem, hogy OLYAN ÍRJON AKI SEGÍT!
2017. márc. 12. 09:34
 7/23 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi :)
2017. márc. 12. 09:35
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak neked van suli szerdáig. Ne fázz meg mondd meg hogy megy a hasad és fáj a fejed , a legtöbb orvos kiír ennyiért. De szerintem 3 napot nem érdemes lógni főleg hogy pont szünet előtt hisz most fogják föladni amit meg kell majd csinálni és lehet hogy lemaradsz az anyagról amég nem vagy ott.
2017. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Egy sulit se tudok, ahol szünet lenne... Pedig két megye intézményeivel vagyok napi kapcsolatban.
2017. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

milyen indokkal van a szünet a többi suliban?


aki egyetemre akar menni, annak kellene egy kis ész is, nem lógni kell tanulás helyett


itt rinyálsz h pihenni akarsz, 180 nap iskola van egy évben, majd ha 260 napot kell dolgoznod(+ kötelező túlóra) 20 nap szabadsággal akkor mit fogsz csinálni te szerencsétlen....

2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!