Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy minél kevésbé legyen megtalálható mások számára? Mennyire nehéz vagy könnyű valakire rátalálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fent egy közösségi oldalon sem.A nevemet már 2x megvaltoztattam.Nem tartom a kapcsolatot a régi rokonokkal,barátokkal.Elkoltoztem a szulovarosombol.
2017. márc. 21. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefonszám? A telefon lekövethető. Egyébként egy városi rendezvényen lefotóznak például. Kicsi az esélye, meg hát ki nézegetné pont azokat, de ilyen esetekben tudnak rád találni.
2017. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Juj, de titokzatos vagy. Nyilván várod a "jaj istenem, mi történt veled, szegény gyermek" jellegű együttérző faggatást. Fogalmazni azért megtanulhatnál, ha "az ellen" akarsz tenni, hogy ne találjanak meg, akkor azt akarod, hogy megtaláljanak. Kategória fail.
2017. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a telefonom átírta a kérdésem.Mit lehet tenni,hogy minél kevésbé legyek megtalálható?Nem várok semmilyen együttérzést.Gyermek sem vagyok már.
2017. márc. 21. 11:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefonszámom is megváltozott.
2017. márc. 21. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Elköltözöl az ország egyik végéből a másik végébe;

Megváltoztatod a neved;

Lecseréled a régi telefonszámodat;

Nem tartod a kapcsolatod a régi ismerősökkel, rokonnokkal;

Hatalmas rendezvényekre (pl. Budapest parádé, koncertek) nem mész.


Elég titokzatos volt?

2017. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak.Igy gondolom elég nehéz rátalálni valakire...Mi volt titokzatos?
2017. márc. 21. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon elég nehéz, mivel nem nagy ország. Hiába költözöl más városba, ott is lehetnek ismerősök, ismerősök ismerősei. Na meg, ha éppen utazol valahova, akkor is találkozhatsz ismerőssel. USA-ban ez egyszerűbb, mert óriási terület.

Másik országba költözz, ha ennyire fontos, hogy senki se találjon meg.

2017. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!