Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S! Már vagy másfél éve...

S. O. S! Már vagy másfél éve szerelmes vagyok a saját bátyám barátnőjébe és nem akár hogy akarom nem tudom elfelejteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ők 11 hónapja járnak de én már hamarabb szerelmes voltam belé ő az első szerelmem,és mikor meg tudtam hogy ők együtt vannak le se tudom írni hogy mi zajlott le bennem össze tört bennem a remény.De ha a bátyám meg tudja hogy szerelmes vagyok belé meg öl..vagy hogy azt hogy a múltkor meg akartam csókolni és könyörögtem a barátnőjének hogy ne mondja el senkinek és amikor látom őket hogy ölelgetik,csókolgatják egymást komolyan mondom a sírás keringet :( ...Én 15 éves vagyok a bátyám 20 éves a barátnője szintén 20 éves.(és mielőtt jönnének a bunkó válaszok,lenne nála esélyem nem is kevés.)

2013. nov. 22. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, a bátyád már rég tudja. Mesélek valamit a kapcsolatokról. A két fél MINDENT elmond egymásnak. Ezt úgy kell érteni, hogy még a legjobb barátodban sem "bízhatsz" meg e téren, mert ő is elfogja mondani a párjának, akivel jár. A testvéred barátnőjében meg főleg nem bízhatsz meg, már réges rég elmondta a bátyádnak, hogy az öcsikéje oda van érte. Egy jót röhögtek rajta, és annyiban hagyták a dolgot. Ellenkezhetsz, de ez 100%
2013. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na van itt még valaki?
2022. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!