Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyerekes dolog törölni az exet facebookrol, ha egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Csalódtam benne, mégis folyton csekkolom...
2013. okt. 19. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gyerekes, inkább ez a jód lépés szakítás után. Ne csak töröld, hanem tiltsd is.
2013. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hahaha..énis ígyvagyok vele..es folyton a profilját nézegetem, pedig én szakítottam, mert éreztem hogy nemszeret... de valahogy nemagy békén a tudat..ezért folyton kérdezősködök utána hogy mit csinál és kivel van..és rohadtul zavar ha egy csávó udvarol neki:S
2013. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekes. Nekem volt olyan exem, aki saját magát is törölte... az még gyerekesebb volt.
2013. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem az.

Minek nézegeni,hogy kivel jött össze?

2013. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már egymagában az nevetséges, hogy egy közösségi oldalnak ilyen hatásai vannak az ember életére... :(
2013. okt. 19. 23:36
 6/14 NyolcOne9 ***** válasza:
100%
Nem gyerekes. Mindenki máshogy felejt. Én is naponta 10-15x ránéztem. Már megszokásból is. Mióta letöröltem, pár hónap alatt redukálódott olyan szintre, hogy havonta 1x tévedek rá. Sok mindent nem oldott meg a dolog, de mindenképp sikerként könyvelem el.
2013. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam csuklóból, még tiltottam is. Csak én nem azért, mert hú de szeretem és hiányzik, hanem mert pokolian gyűlölöm. Az új barátja, aki egy primitív bunkó, pedig zaklatott és minősíthetetlen módon beszélt velem.


Utána meg telefonon zaklattak. Nevetséges. A lánynak pedig már így is megvan a híre, de én tovább öregbítem azóta is mindenkinek... (Na ez lehet, hogy már gyerekes, de nem érdekel.)

2013. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Exem engem is törölt. Én le is tiltottam, hogy utána ne is akarjon akkor visszatévedni, még kíváncsiságból sem. Majd pár hónap után rám írt, és még én voltam a barom, mert ezt meg mertem tenni. Szerintem nyugodtan töröld, de akkor utána ne járkálj vissza a profiljára sem, ne akarj vele semmiféle kapcsolatot ápolni.
2013. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyerekes. Segít rendbetenni az érzelmeket és lehiggadni. Nekem pl. sokat segített, hogy azt akit szerettem, de átcseszett letöröltem. Ennyi. Szar volt ezt megtenni, pláne úgy, hogy én igazán szerettem és nagyon sokat kommunikáltunk az oldalon, de nem volt más választásom. Azóta eltelt egy pár hónap és kijelenthetem, hogy volt értelme a dolognak. Nem sértődöttség miatt cselekedtem így, hanem mert muszáj volt lépnem vmit a saját érdekembem. Ha nem így tettem volna, csak nehezítettem volna a saját helyzetemet. Nem azt mondom, hogy nem szoktam ránézni a másik lapjára, de legalább nincs ott a lehetőség, hogy lássam a dolgait. Tuti, hogy ő is csekkolja az enyémet, de most mit tegyek, nem miattam alakultak így a dolgok... Elfelejteni ettől még sztem nem lehet a másikat, de legalább kitisztul az ember feje. Szóval ajánlom ezt a módszert mindenkinek, akinek ilyesmi gondja van.
2013. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem tartom gyerekesnek!

Ugyanezt szoktam csinálni, szóval pacsi.


Én személy szerint mindent le 0-zok.

- Törlöm a tel. számát.

- Profiljait TÖRLÖM és TILTOM!

- Minden rá emlékeztető dolog--> kuka (vagy dobozba a sufniba jó időre).

És ezt nagyon komolyan veszem. Nincs ebben semmi gyerekes, sőt nagyon is felnőtt gondolkodású továbblépésnek tartom.

Nem vagyok kíváncsi rá, hogy kivel fog b...-ni x-y idő múlva. :)

Közös képek, cuppantások stb.... Most őszintén téged ez érdekelne?

Ugyan már... Legjobb elfelejteni, főleg ha adott a szakításra okot.

2013. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!