Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik a kék bálna (Blue...

Létezik a kék bálna (Blue whale) öngyilkos játék az interneten?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mutatott egy cikket, amiben elvileg emiatt 5 román lány majdnem meghalt. Utánanéztem ennek a dolognak, főleg csak annyit találtam hogy valaki ad feladatokat egy f57 nevű csoportban, és az utolsó feladat hogy öld meg magad és így már 130 fiatal meghalt, páran viszont azt állítják, hogy ez hülyeség, csak a média akarja azt hogy kevesebb gyereket engedjenek az internet közelébe meg hasonlók. Ti erről mit gondoltok?
2017. márc. 22. 15:41
1 2 3 4 5 6
 21/52 varga.01 válasza:
100%

#20


A YT már tele van erről szóló videókkal, nem csak nála van, hanem szinte minden nagyobb videósnál. Ajánlani tudom pl. Bennszülött Bálnát :)

2017. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
67%
Gondolom mostanra értesültetek a hírről miszerint a legutóbbi áldozata egy Debreceni lány volt. Ugyhogy igenis létező és veszélyes "játék"
2017. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 Amarok Tonrar ***** válasza:
59%

"– Az újságban olvastam erről a játékról, és eszembe jutott, hogy a lányom halála előtt rendszeresen rajzolt a füzeteibe bálnákat. Ez akkor még nem tűnt fontosnak, ám miután megjelentek az öngyilkosságra buzdító kihívás részletei, összeállt a kép: a kislányomat valakik beszervezték ebbe a szektába – mondta a Ripostnak az édesanya, aki a lapnak több olyan papírt is mutatott, amin megjelenik a bálna, és a sátánisták által használt 666-os számsor."


Az összefüggés megdönthetetlen bizonysága. Bálnát rajzolt. Meg 666-ot. Tinilányként. A tinik általában lázonganak ilyen idős korban, szerintem elég sokan firkálnak három hatost. A bálna meg... mi van, ha csak delfin? A lányok szeretnek delfint és hasonlókat rajzolni. Egy osztálytársnőm 20 éve a matekfüzetébe rajzolt delfint, meg fordított keresztet, bár utóbbit kiradírozta. Sőt, számolt is a füzetben, de néha rosszul, ezért azt is kiradírozta. Most, hogy említed... azt hiszem utána napokig náthás volt. Ez nem lehet véletlen.

2017. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:
51%
A debreceni lány az iskolatársam volt 😭😭
2017. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
86%
Kezdem azt hinni, hogy kamu az egész.
2017. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:
59%
Utolsó: Nem kamu, viszont a média azért rendesen megtömi hazugságokkal. :D
2017. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
93%
Benike42 Minek az neked? Ha igazán akarod akkor megtalatad volna már...és ne csinálj hülyeséget. Inkább olvass utána és értelmezd milyen következménye lehet, azután kerdezd meg!
2017. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim válasza:
38%

v kontakte - ezt letöltöd a telefonodra

es ezzel belepsz az orosz facebookra es ott beirod keresobe hogy f57 es kiadja

2017. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
82%
Full kamu az egész. Belépsz az orosz facebookra megkeresed a csoportot ott pedig biztos leirják neked az oroszok magyarul hogy mit csinálj ha pedig nem akarod akkor eljönnek Mo.-ra és megölnek. Aha hihető engem teljesen meggyőzött a kutyám is ebbe halt bele. :(
2017. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 lolcup válasza:
100%
Csak a levegő visszatartásával nem lehet meghalni,elájulsz és a légzés megy tovább
2017. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!