Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik a kék bálna (Blue...

Létezik a kék bálna (Blue whale) öngyilkos játék az interneten?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mutatott egy cikket, amiben elvileg emiatt 5 román lány majdnem meghalt. Utánanéztem ennek a dolognak, főleg csak annyit találtam hogy valaki ad feladatokat egy f57 nevű csoportban, és az utolsó feladat hogy öld meg magad és így már 130 fiatal meghalt, páran viszont azt állítják, hogy ez hülyeség, csak a média akarja azt hogy kevesebb gyereket engedjenek az internet közelébe meg hasonlók. Ti erről mit gondoltok?
2017. márc. 22. 15:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
37%
Azért nem hozták le a külföldi oldalak mert nem akarják, hogy a gyerekek értesüljenek róla. Addig jó amíg csak kevesen tudják. Ugyan hányan nem tudtak róla míg tv-be és a netre nem került fel? Sokan! Én-mi sem. Gratulálok azoknak akik ezt jó ötletnek tartották. A fiam sem tudja és nem is fogja ha rajtam múlik! (Nem Magyarországon lakunk.)
2017. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
78%

#41

Igazad van. De itt gyakorin már olyan dolgok mennek, hogy valaki megkérdezi, a másik meg le írja neki, hogy hogyan kerülhet bele ebbe a gyilkolós szarba...

2017. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
81%
Valaki adjon mar infot hogy lehet bekerülni ebbe a jatekbe en csak 49 feladatot fogok vegig csinalni az utolsot jatek feltalalojan fogom elvegezni.
2017. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
68%

Utsó:

A többi sem sokkal külömb és amúgy is megfenyegetnek, ha nem akarod befejezni. Kár elkezdeni.

2017. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:
46%

Hogy fenyegetnek meg?Tegyük fel elkezded mert valaki rá vesz és az első párat meg is csinálod de jön egy "parancs" amit nem akarsz már megcsinálni ezért vissza akarsz lépni.Akkor minden dolgot megsemmisítesz ami segítségével téged meg tudnak találni.Elköltöztök és ennyi.Hogy találnak

meg?

2017. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
76%

#45

"Elköltöztök és ennyi"


A kis naiv... Nem olyan könnyű ám elköltözni, pénz is kell hozzá, ami nem csak a tenyeredbe hullik, hanem sok-sok év kemény munka kell hozzá, majd ha felnőtt leszel megérted.

2017. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
58%
Én nagyon is értem hogy nem olyan egyszerű ez a "játék" de mégis van olyan barom aki képes leugrani és azért meghalni mert valaki azt írta neki hogy ha nem teszi meg akkor bajok lesznek...
2017. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
28%
A normális emberek számára nem létezik
2017. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
56%
Igen létezik. Az orosz "fb" mása a WK nevezetü oldal ahol ha kiirod hogy " i'm a blue whale" akkor lesz egy ember másnéven "mentor" aki a késobbiekben szerepelni fog meggyözödik arrol hogy tényleg vannak e öngyilkos hajlamaid. Ezek utan betesz téged egy csoportba ahonnan nincs vissza út elkezdödik a játék. 50 nap 50 feladat. Vés a kezedbe egy balnaat torj össze egy botot különülj el stb. 50. Nap jön egy üzenet h vess véget az életednek. Ha 51.nap még élsz akkor jönnek a fenyegetések a család felé amikor is te magad fogod mondani hogy ebböl elég.
2017. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
88%

Itt is virágzik az áldozathibáztatás, látom. Áldozathibáztatók, nézzétek meg ezt a videót, és gondolkozzatok el:


https://www.youtube.com/watch?v=0Y45tFSG_Pc

2017. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!