Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik a kék bálna (Blue...

Létezik a kék bálna (Blue whale) öngyilkos játék az interneten?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mutatott egy cikket, amiben elvileg emiatt 5 román lány majdnem meghalt. Utánanéztem ennek a dolognak, főleg csak annyit találtam hogy valaki ad feladatokat egy f57 nevű csoportban, és az utolsó feladat hogy öld meg magad és így már 130 fiatal meghalt, páran viszont azt állítják, hogy ez hülyeség, csak a média akarja azt hogy kevesebb gyereket engedjenek az internet közelébe meg hasonlók. Ti erről mit gondoltok?
2017. márc. 22. 15:41
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%
Én először Paul Street videóját láttam YT-on. Aztán totálisan elözönlötték ebben a témában az oldalt a videók. Összesen egyet láttam Paulén kívül, valami Cresserét, és ott abba is hagytam. Én szinte biztos vagyok benne, hogy igen, létezik a játék, de a fele kamu, amit az emberek állítanak róla. Összesen két olyan haláleset van, ami szinte biztosan a Blue Whale-hez köthető, a többi csak feltételezhető. És most komolyan, képzeljétek el: nem vagy hajlandó teljesíteni egy feladatot, ezért megfenyegetnek, jönnek az oroszok és megölik a szeretteidet. Ez szerintetek mennyire realisztikus? Ennyit nem ér a készítőknek, pedig ilyen hírek is terjednek a neten. Létezik, ami szomorú, de nem hiszem, hogy a kamu depressziós embereken kívül bárki is kipróbálná.
2017. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim válasza:
80%

Aki netán elakarná kezdeni mert nincs eletledve és netán depressziós...

Az inkább írjon rám ha interneten keresztül is de akkor is tudunk beszélgetni én segíteni szeretnék

Légyszíves ha olvasod ezt és nem akarod letolteni de nincs eletkedved és depressziós vagy írj rám ha még le akarod tölteni akkor főképp...

Nem fogok vissza élni semmivel amit elmondasz bennem bizhatsz

(bocsi a helyesírási hibákért)

2017. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi új regisztráció...

Ti ezért a hoax-terjesztésért pénzt kaptok? Mert akkor elküldöm az önéletrajzomat, csak írjátok meg hova kell. :D

2017. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim válasza:
67%
Nos...Ennek az úgynevezett játéknak a lényege az, hogy segít öngyilkosnak lenned....de mielött bele kezdhetnél a játékba ki kell töltened 1 elég durva tesztet hogy öngyilkos hajlamú vagy e...ha nem vagy az akkor ne mis reagálnak rád....ha igen akkor viszont kapod a napi feladatokat amik eggyre brutálisabbak lesznek.ÉS nem!! nem olyanokat hogy menny és akaszd fel magad, csak annyit hogy : vess véget az életednek.(Put an end to your life). és a fenyegetések... azok nem valósak ,ezért kell kitölteni a tesztet. ugyanis így manipulálható az alany, hogy bisztos végig játssza a "játékot",ami amúgy úgy van felépítve, hogy ne vedd észre azst ,hogy valami lehúz a mélybe,addig amég már nincs visszaút.....nem ajánlom hogy valaki is poén-ból rákeressen ilyen dolgokra, mert nem viccesek.ja , (semmi köze az anonimus, nak ehez)
2017. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 rytning válasza:
100%
#34. Pont úgy fogalmaztad meg a mondandód, mint valami Pedofil, vagy gyermekrabló fazon. Hát öregem, ha fizetnél se szaladnék a karjaidba segítségért, inkább lennék egyedül öngyilkos, minthogy elvigyék a beleimet a szervkereskedők. XD
2017. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 rytning válasza:
100%
Ehh bocs, #32re gondoltam XD
2017. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Utolso milyen igaz, nekem is feltunt :D
2017. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 lil_d válasza:
49%

A kérdőív hülyeség.... manipulálható. Ugy töltöm ki hogy azt hidjek befolyásolható vagyok.. aztán meg vissszanyal a fagyi. Elfogadjak és? Mi kötelez rá arra higy teljesítsd a feladatokat ? Írásos fenyegetes? Nem veszed figyelembe... ha meg jönnek jonnek jönnek az üzenetek akkor vagy valami jó kis orosz vírust töltöttél le vagy valami szar Deepweb.es szórakozik... erre csak hatóság tud valamit is kezdeni (vagy nem ) de nem hiába lettek áldozatok FIATAL tudatlan gyerekek..... ha egyáltalán ez igaz... nagy ereje van az internetnek a gyenge önbizalomhiányos gyerekekre de hogy ugy fenyegetőznenek hogy a anya ; apának nem szólnak hogy ez van az kicsit hihetetlen a számomra. A megfélemlített gyerek azért a szülőkhoz fordul. Vagy ha nem is, azért a jeleket igen könnyen fel lehet ismerni mert visitanak az emberről.

Lehet valós dolog ez de az tuti hogy a 5% ismerjük. A deep web meg a dark web igen trükkös :D plusz nagy az Isten állatkertje. :D

2017. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
76%

Jaj de sügér emberek vannak itt. Pont azt a korosztályt célozza meg, amelyik a legjobban befolyásolható. A legtöbb tini utálja a világot és úgy gondolja, hogy a világ is utálja őt. Még jobban lehúzzák őket, így megteszik amit írnak nekik.

Nyilván egy normális ember nem dől be ilyeneknek és a fenyegetést sem veszi komolyan. De ők a lelkileg sérült embereket hálózzák be...

2017. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

34-es


Igen semmi köze ehhez Anonymousnak mert nem foglalkoznak kamu hülyeségekkel, főleg ha a csak a magyar internet van tele vele miközben a megbizhatóbb külföldi oldalak nem hozták le. Egyáltalán nem kamu szagú.

2017. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!