Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adnátok nekem kihívásokat?

Adnátok nekem kihívásokat?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondoltam, hogy: igyál meg száz liter tejet, egyél fahéjat stb., hanem valami hosszútávú kihívást keresnék. Lehet bármilyen sport-táplálkozás-szabadidős dolgokkal-hobbikkal kapcsolatos, csak mondjuk 30 napig tartanom kell. Vagy ha esetleg csináltatok már ilyesmit, akkor azt is leírhatjátok. A lényeg, hogy tényleg komoly legyen, és tényleg jó hatással lenne (pl egészségre) valamire, illetve, hogy azért legyen benne kihívás is. Köszi előre is :)

2017. márc. 24. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fusd le a marathont!
2017. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy új hangszeren játszani. Én pl most csunghun tanulok magamtól, van már többféle kínai hangszerem, azokon is tanulok. Európai hangszereken már tanultam, közülük már csak a gitártudás hiányzik.
2017. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Találd meg a boldogságot.
2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert valami infot adhatnal magadrol, hogy hozzad illo kihivast tudjunk adni. Irj valamit magadrol par mondatban, talalok en neked kihivast!
2017. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16/L vagyok, és nagyon kitartó,ha ilyenekről van szó. Amúgy rendszeresen sportolok, meg csinálok más dolgokat hobbi szinten, de azért tettem fel a kérdést,mett szeretnék találni valami különleges elfoglaltságot,vagy valamit,amiben 30 nap alatt látványosan lehet fejlődni. Szeretem a kihívásokat, de főleg az utána jövő érzésért csinálom,miszerint sikerült végigvinni :)
2017. márc. 24. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Innentől az év végéig minden héten írj egy novellát. Nem kell hosszúnak lennie, elég pár száz szó is, de teljesítsd. A téma kötetlen. Plusz pont, ha összegyűjtöd őket, és év végén visszanézed.
2017. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Most van a nagy böjt a keresztényeknél. Húsvétig tart. Válasz egy dolgot, ami része amúgy a mindennapjaidnak és tartózkodj tőle ezen időszakban. És ne önmagáért, hanem, hogy ez a tartózkodás elgondolkoztasson, emlékeztessen a nap során, hogy mi is ez az életed, mi az értelme.
2017. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet fiatal vagy hozzá, de mivel azt írtad, hogy sportolsz, ezért leírom. Insanity Shaun T-től. 60 napos kardió erősítő eddzés. Középhaladó állóképesség nem árt hozzá mert elég nehéz. Mellette nem is igen kell mást sportolni.

https://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k&t=177s

2017. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-d
2017. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van a nagy könyv kihívás. Ha rákeresrl hogy könyvkihívás megtalálod. Mindig év elején kezdődik. 50 fajta könyvet kell kiolvadni de van havi 4 es és egy 25 könyves része is. Én a 25 öt teljesítettem tavaly és fogom idén is. De elolvasom az 50 féle könyvet is csak 1,5 év alatt időn túl. Ez jó mert műveltebb leszel tőle.


Vagy ott van a moly.hu ahol könnyebb olvasós kihívások vannak. Nagyon sok féle. De vannak nem olvasósok is. Pl száz dolog ami boldoggá tett nyáron. Felnőtt színezők stb. Aztán ott van a snitt.hu itt pedig filmes kihívások vannak.


Ha ez még nem elég van két kihívás.

Naponta minden nap csinálsz fotót. Vagy tesóm hetente csinálja. És a heti fotónak külön facebook oldala van.


Egy másik. 30 napig minden nap egyel több tárgytól kell megszabadulnod ami eddig a tiéd volt. Első nap 1 második nap 2 30. Nap már 30 tól.


Remélem találsz kedvedrevalót

2017. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!