Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az ha dühösen és...

Miért lehet az ha dühösen és megvetéssel néz rám egy vadidegen ember?

Figyelt kérdés

Néha előfordul ez, olyanoktól kapok ilyen pillantásokat akikkel még nem is beszéltem soha, maximum néha látjuk egymást mert egy környéken lakunk vagy ilyesmi. De még a nevüket se tudom, szóval ismeretlenek.

Tegnap is egy ilyen amikor elment mellettem úgy nézett rám mint aki ölni tudna, olyan düh és megvetés volt az arcán


2017. márc. 29. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem üldözési mániád van
2017. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uldozesi mania...
2017. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ijesztő öltözeted vagy hajviseleted miatt. Vagy rossz híred van a környéken. Vagy tényleg üldözési mániád van.
2017. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkire mély gyűlölettel nézek az utcán, mert amióta így teszek, azóta nem szólít meg négy kéregető, két politikai aktivista, egy közvéleménykutató és három jehova tanúja a tíz perces úton, időben és háborgatás nélkül mehetek a dolgomra.

Szerintem neked se kellene ebbe belelátni. Lehet, hogy rossz kedve volt. Bp-i vagyok, és néha úgy érzem, hogy ez igazából egy őrültek háza, csak nekünk nem szólnak, mert figyelik a mentális betegeket természetes környezetükben. Komolyan, mindenki egy idegroncs. Én is.

2017. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem akaratlanul ilyen arckifejezésem van, a szemöldököm is olyan ívű, mintha mindig dühös lennék.

Öltözék, külső megjelenés miatt is lehet, engem a tetoválásom miatt akartak megverni egyszer (egy saját grafika semmilyen gyűlöletkeltő tartalommal), az úr kiborult, hogy egy nőn lát tetoválást.

Osztom az utolsó válaszoló véleményét, néha örülök is neki, hogy ilyen fejem van, bár még így is szólítanak le "rákosgyerekeknek adománygyűjtők" (ezek valójában maguknak gyűjtik a pénzt).

2017. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!