Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy sokkal érdekesebbek azok a szennyműsorok amikben vadidegen emberek vannak, mint azok ahol ilyen "sztárok"?

Figyelt kérdés
Mert engem csak bizonyos szennyműsorok érdekelnek. Ilyen például a Való Világ, mert teljesen ismeretlen hétköznapi embereket ismerhetünk meg benne. Míg az ugyanilyen műsorok, ahol nem ismeretlenek, hanem "sztárok" vannak(pl. Celeb vagyok ments ki innen, sztárban a sztár), engem baromira nem érdekelnek, mert hidegen hagynak ezek a celebek, már így is többet tudunk róluk, mint kéne. Meg azt végképp nem értem, h miért kell ilyen celebeket alkalmazni, ha amúgy is sokba kerülnek pl. több milliót kapnak egy szereplésért. A random emberek meg ingyen szerepelnek, ráadásul azok amúgy is sokkal érdekesebbek. Vagy én gondolom rosszul?

2015. nov. 29. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
egyik sem érdekes. Sohasem értettem, hogy mi abban a jó, hogy nézzük a TV-ben, ahogy random emberek kajabálnak meg finganak egy villában.
2015. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is így gondolom, nem érdekelnek a celebek
2015. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Egyetértek. A Való világ még engem is érdekelt, pont emiatt, amit írtál. Aki meg ezeket tekinti követendő példaként, vagy habzó szájjal fröcsög a neten, hogy minek nézem, az magára vessen. Senki nem mondta, hogy olyannak kell lenni, mint az Aurelio, vagy akármelyik másik volt lakó. Ez egy SZÓRAKOZTATÓ műsor, nem tudományos, ismeretterjesztő, kulturális, stb., hanem szórakoztató. Nem is kell többet elvárni tőle, mint hogy egy 8(-12) órás munkanap után, ha leül az ember a tévé elé, és ki szeretné kapcsolni az agyát, nézzen valamit. Arra pedig tökéletes.

Viszont ezek, ahol alapból ismert emberek szerepelnek, engem se kötnek le. Azt hiszem, Nagy-Britanniában csináltak olyan Big Brothert, ahol ismert emberek költöztek be egy lakótérbe, és végülis itthonról is össze lehetne válogatni egy kis erőfeszítéssel egy érdekes gárdát. De persze nehéz 10-12 olyan ismert embert találni, aki nem ilyen berki szintű "valaki akarok lenni", hanem tényleg ér is valamit.

2015. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mivan? Hát a Celeb vagyok ments ki innen-ben pont hogy volt egy csomó VV-szereplő is. Szóval a Való Világban érdekeltek, de a másik műsorban már nem, ugyanazok az emberek? Ráadásul a "celebek" (gondolok itt a sportolókra, énekesekre, stb), is ugyanolyan emberek, mint a többi.

Szerintem meg pont az az érdekes(ebb), hogy "ismert" emberek hogyan viselkednek más élethelyzetben, amikor már nem tudják megjátszani magukat.

Most egy VV-n "noname" embereken mit lehet nézni? Hát az van körülötted nap mint nap a való életbe is, ha meg akarod figyelni hogy viselkedik egy ember, azt megteheted ott is. (munkahelyen, iskolában, stb).

2015. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaja, hát erről van szó. Akinek nem tetszik, az ne nézze!

Attól h nézem a vv-t még nem leszek olyan mint a szereplők, pusztán jól szórakozom rajtuk, meg érdeklenek az ilyen taktikai játékok. Egyébként én az ilyen rtl, tv2 műsorokat már régóta nem nézem, egyetlen kivétel a Való Világ, mert az sztem érdekes, sok mindent megmutat az emberi jellemekről.

2015. nov. 29. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Még a VV 1-2 elment, az még tényleg "spontán" volt, onnantól kezdve egyre irányítottabb lett, már az is egy jól megrendezett színház. Barátok közt 2.
2015. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Pont fordítva gondoljuk, de hát ez van, mindenkit más érdekel.


A celeb vagyokban már nem érdekeltek a vv szereplők, mert addigra már kiismertem őket, a vv után én egyik szereplő életútjával sem foglalkoztam, mert hidegen hagynak.

Nekem az tetszik, amikor teljesen ismeretlen emberek kerülnek egy helyre, és mit kezdenek egymással. Illetve valszeg azért is szeretem a vv-t mert tetszik maga a játékmenet, hogy ilyen taktikai, gondolkodós , jelrakosgatós, kiesős.

2015. nov. 29. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár én nem nézek tévét, de csak annyi hozzáfűznivalóm lenne ehhez, miszerint azért tartom "biztonságosabbnak" a celebes műsorokat, mert azokban legalább abból gazdálkodunk, amink van. Nem kell félni attól, hogy valamelyik kis gyökér, megneszelve a rivaldafényt, el akarjon helyezkedni a médiában, akár erőszakkal is (lásd: Cristofel).
2015. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Annak idején ez a nagy fröcsögés semmi más nem volt, csak az, hogy reklámozza magát a sok gyökér, hogy ő mekkora értelmiségi, mert ő nem nézi.

Persze könnyen offolta őket az ember, mert feldobtad neki a kérdést, hogy mennyivel értelmesebb tevékenység az, hogy az összes VV cikk alatt fröcsög, embereket fikáz?

Persze rögtön kuss lett:D

2015. nov. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"hétköznapi embereket ismerhetünk meg benne"


Nem igazán, talán még az első részekben mondhatni. Asszem a BB 2 is már bukás volt, mert oda szürke embereket válogattak, és nem érdekelt senkit, hogy egész nap beszélgettek, és alig volt balhé, összeszólalkozás. A VV-nél is ezért szűnt meg a beszavazósdi, mert a szimpatikus embereket juttaták be, akik elég érdektelenek voltak. Így már a csatorna maga válogatja a játékosokat, a minél extrémebb, kirívóbb fazonokat, akiktől elvárják, hogy produkálják magukat. Szóval már egyáltalán nem "hétköznapi" emberek kerülnek be, és nem is úgy viselkednek...

2015. nov. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!