Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell elviselni, hogy az...

Miért kell elviselni, hogy az országot terrorban tartják a cigányok?

Figyelt kérdés
Ugyanezt a magyarok miért nem tudják megtenni ellenük?
2017. márc. 30. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, de hihetetlenül bosszant, hogy azt csinálnak, amit akarnak.

Szívem szerint az összes ingenyélőt kivágnám!

Tisztelet a kivételnek.

2017. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem az elmúlt két hétben csak fehér fiúbandákkal gyűlt meg a bajom.

De borsodi vagyok, értem mit akarsz írni...Ez az a probléma, ami a büdös életben nem fog megoldódni.

2017. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehéz beismerni,de azért mert erősebbek!

Erősebbek,mert összetartanak nem pedig széthúznak!!

2017. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Te teszel ellene valamit? Nem.

Ismersz olyat, aki tesz ellene? Nem.

Hát nagyjából ezért.


Mikor 3-4 ember fellázad, akkor őket elnyomják, az bűncselekmény. De ha 3-400 ezer ember csap az asztalra, nem fognak mindenkit bebörtönözni.


A másik: polkorrektség. Nem hozhat senki olyan törvényt, (pl) ami egy kisebbségre vonatkozik. Ha szépen körülírják, akkor kijátszható.

Helyette dobálóznak olyan​ kifejezésekkel, amiket senki se tud pontosan meghatározni, hogy mit is jelent (lásd: polkorrektség): felzárkóztatás, beilleszkedés, hagyomány, integráció, stb.

2017. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cigány kérdés soha nem fog megoldódni...ma is pont találkoztam egy cigány családdal (munkámból kifolyólag) 4 felnőtt 4 gyerek, egyik felnőtt sem tudott írni sem olvasni, a 4 gyerek közül a 10 év körüli olvasta el a levelüket :D az egyik szülő meg rakott rá egy szignót, ami kriszkrasz volt aláírás helyett :D de megse lepődtem, ez olyan általános, mint az hogy te tudsz írni és olvasni...ők nem és kész :D
2017. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egy magyar ember baráti köre nem védi meg őt fizikailag, és ezt a cigányok is tudják, azért ilyen bátrak. Ha megtámadnak egy cigányt biztos rámegy az egész banda az elkövetőre, de ha egy magyart támadnak meg, akkor a barátai csak elsunnyognak. Ha ez nem így lenne, akkor nem lenne annyi támadás. A politika meg olyan, amilyen, kár is magyarázni, hogy a politikusok nem fognak megvédeni senkit.

Amit írtam csak általánosságban igaz, nem az egész cigányság terrorizáló viselkedésű! Aki normális, azon meg sem látni a származását, úgy néz ki, mint bárki más.

2017. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A rossz szocializáció a cigányság egyik fő problémája. Mit lát a cigánygyerek? Fater hesszel a tévé előtt, muternak sokadik gyereke született éppen, szociális jön tizedikén(? sajnos nem tudom), a cigánygyerekek között pedig farkastörvények.


Szeretetteljes légkör, felelős szülők, könyvek otthon, rend és tisztaság mindenkor? Sajnos ez a többségüknek nem adatik meg. (Tisztelet a kivételnek, na őket sajnálom igazán, mert őket a többi cigány is bántani fogjaa)


Ettől függetlenül nem kívánom védeni őket, sajnos itt a városban is van belőlük pár, egész nap a bolt előtt rajoskodnak, szociálisnap idején hiánycikk a szotyi meg az ócskább sörök.


Megoldani meg lehetne, de nincs rá motiváció. A cigánynak nincs, mert sokuk nem fogja fel mi forog kockán, sok pedig "jó ez így". A normálisabb cigányok szeretnék változtatni, de kevesen vannak. A magyarok elutasítóak (sokan saját tapasztalat okán), a liberális magyarok pedig agyhalott ötletekkel "segítenek" és lesznek gyakran a cigányportya első áldozatai a naívitásuk okán.


A politikusoknak jó a cigánykártya az OCÖ pedig sajnos bűnözőkből áll. Egyedül Lakatos Attila cigányvajdán látni néha, hogy van benne motiváció, de ez kevés.

2017. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Rossz a rendszer, amit te úgy oldanál meg, hogy hasonló agressziót és megfélemlítést alkalmaznál. Lehet hogy egy Kolompár Karakasszal nem szívesen maradnék egy légtérben, de veled sem különben...
2017. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Azért ez így erős túlzás. Maga a megfogalmazás úgy ahogy van hülyeség.
2017. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Ez igaz. De ha lecseréljük az "országot" mondjuk "vidéki kis zsákfalvakat"-ra... Ott sajnos elég nagy probléma ez.

2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!