Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám csalja anyámámat, ti...

Apám csalja anyámámat, ti elmondanátok neki? 15/L

Figyelt kérdés
Rájöttem,hogy apám csalja anyámat,de ha elmondanám tönkremenne a család,de ez így mindenhogy rossz.
2017. márc. 30. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Én elmondanám.

Ez a család tönkre ment már abban a pillanatban, mikor apád félrelépett, de lehet hogy már előtte is.

Hazugságban élni rosszabb, mint a nem annyira kellemes igazsággal.

2017. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idős voltam, amikor anyám szerelmes lett egy másik férfiba. Azt nem tudom, hogy megcsalta-e az apámat, nekem az az érzésem, hogy nem, de ez már sose derül ki.

Mivel sokat változott a viselkedése, kérdeztem, mi van vele, akkor elmondta a helyzetet. Én is gondolkodtam, továbbadjam-e, de nem kellett, megoldották ők ketten.

Mondjuk én azt se bántam volna, ha szétesik a család és azt se, ha nem. Ahogy te is írod, mindenhogy rossz így. Csak békére és nyugalomra vágytam, meg két szülőre, akik boldogok, vagy legalábbis jól érzik magukat a bőrükben.

Végül nem váltak el.

Annyit jegyezz meg, hogy nem a te felelősséged, hogy a szüleid házassága szarban vagy. Ha elmondod, amit tudsz, ha nem. Mert lehet, hogy mérgükben téged hibáztatnak majd, hogy elmondtad/nem mondtad el. Akkor sincs felelősséged.

2017. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vidd el anyukádat biciklizni és mond el neki.
2017. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!