Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy barátotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy barátotok, akinek lenne barátnője és a barátnővel ti jól kijönnétek, viszont később kiderülne, hogy a barátotok csalja a barátnőt, akkor ti a barátnőnek elmondanátok, hogy csalják?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
El.
2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El, azonnal.
2015. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben, és iszonyúan kellemetlen, mert bármit teszel valakit elárulsz. Amúgy én akkor nem mondtam el, de ezt már sajnálom. Kis hülye voltam és azt hittem ez ilyen férfi betyárbecsület dolog. Ha most lenne ilyesmi elmondanám, mert senki nem érdemli mg azt, hogy ennyire megalázzák.
2015. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, de kifejtem miért mert voltam hasonló szituban. Te csak rosszul jöhetsz ki a dologból mivel ha elmondod rád haragudni fog a barátod és ha utána jön köztük egy békülő sex, te vesztettél egy barátot de ők ugyan úgy együtt maradnak...jobb ilyenbe nem beleszólni, előbb utóbb úgy is észre fogja venni a lány
2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod elmondani, ne könnyíts meg a ff dolgát, vedd rá, h mondja el ő.
2015. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félreértettétek.

A tegnapi este folyamán jött fel egy ilyen kérdés, és kíváncsi voltam, hogy ti hogy vagytok ezzel a dologgal.

Szerencsére én nem vagyok ilyen helyzetben.

2015. febr. 1. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a köztes utat választanám. Írnék egy névtelen levelet a csajnak. Így nem tudnának a dologhoz kötni.
2015. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!