Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek az öregedéstől. Mit tegyek?

Félek az öregedéstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Látom ahogy egyre inkább öregszem, eljár felettem az idő. Látom ahogy egyre inkább ráncosodom. Pedig egészséges életet élek. Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, csak alkalmakkor. Még a nap és a szolárium káros hatásainak sem teszem ki a bőröm. Ezt nem azt jelenti hogy nem megyek napra, csak nem szoktam napozni. Fehér bőrűként jobban kell ügyelnem a leégésre. Legszívesebben megműttetném magam, olyan rossz látnom magamon a ráncokat. Persze nem a mimikai ráncokat. Állandóan azon jár a fejem, hogy mi lesz velem ha megöregszem, és ráncos leszek. L 25
2017. márc. 31. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A ráncokat is ki kell érdemelni!
2017. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz a ráncoktól, plasztikáztass.

Ezek szerint más dolgod nincs. Foglald el magad, csinálj valamit, ez nagyon tinis tempó!

2017. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az emberek általában fiatalabbnak gondolnak, tininek néznek.
2017. márc. 31. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neked 25 evesen ezen kattog az agyad, akkor bizony jo lenne pszichologushoz menni, mert 'picit' tulporgod a dolgokat. Mutetek... edesjoistenem, szerintem jo dolgodban azt se tudod mit talalj ki magadnak amitol majd mindenki rad figyel. Majd 40 evesen panaszkodj a rancokra, addig foglalkozz valami ertelmessel.
2017. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tudsz felmutatni csak a külsőd.
2017. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igyál sok zöld teát, lassítja az öregedést:


[link]

2017. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!