Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy már 23 évesen félek az öregedéstől, és hogy nem leszek vonzó?

Figyelt kérdés
Mindig keresgélem magamon az öregedés jeleit. :/ Tuti, hogy nem fogom tudni elviselni majd, hogy megöregszem.
2017. jan. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, én már 20 évesen is tartok tőle. Szerintem ez érthető, de idővel muszáj elfogadni, mert ezen nem tudunk változtatni. Ráncokkal is meg kell majd tanulnunk szeretni magunkat. :/
2017. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:/
2017. jan. 5. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is így érzek, bár én nem keresem magamon a ráncokat, nem is látok semmit, ha arcot tisztítok, vagy sminkelek :D

24L

2017. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám tanácsolta, h hideg vízzel mossak arcot minden reggel. Sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál.

Aztán olvastam, h Palvin Barbi is minden reggel és este eges vízben mos arcot. Akkor nem tévedtünk. 26 éves korom óta használok szemránckrémet, mert akkor elmentem egy diszkóba pultosnak, és gondoltam, jobb lesz megelőzni őket.

Öregedni akkor kezdett az arcom, amikor gyerekeim lettek (34, 36 évesen), és nyúzott lettem. De a bőröm akkor volt a legszebb, amikor a szopztatás miatt 3liternyi teát, vizet kellett meginnom. Anyukám is ránctalan, mert napi bő 2 L-t megiszik.

Jövő hóban 40 leszek... Elkzdtem újra "vizezni", napi 2 L. A bőrömnek a zsírosabb krémek kellenek (Dove tápoló, Helia-D, eredeti zsíros tégelyes Nivea. Kivirult a bőröm, fele ráncom eltűnt. Néha éjjelre olíva olajat kenek az arcomra, dekoltázsomra.

2017. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jeges
2017. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok. :)
2017. jan. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!