Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő szituációról?

Figyelt kérdés

Én (25/N) és Anyukám megálltunk hazafelé jövet az egyik utcabeli asszonnyal beszélgetni. Tulajdonképpen Anyukám beszélgetett vele, én nem igen tudtam hozzászólni a témájukhoz (kinek mi baja, ilyesmi) . Majd egyszer kérdezi a hölgy Anyumtól, hogy "és ő most hol lakik?" Anyukám visszakérdez: "ki?" Válasz: "Hát, Ő. A lányod."

Szerintetek nem illetlenség úgy beszélni, mintha ott sem lennék? Miért nem tőlem kérdezi meg, ha ott állok vele szemben én is?

Ez egy mostani eset volt, de már máskor is más személlyel tapasztaltam ilyet, hogy ott állok én is, és a mellettem állótól érdeklődik rólam. Ez számomra bunkóság, és elég kellemetlen érzést kelt.


2017. ápr. 5. 18:14
 1/8 SZOTYEE8 ***** válasza:
szerintem jogos a két pont ha már ott áll velem szemben akkor nem nézem levegőnek az illetőt
2017. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert Ő az anyukáddal beszélgetett, és nem veled. Lehet, nem voltál szimpatikus neki, csak elfogyott a téma.
2017. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok neki szimpatikus, akkor mit érdeklődik? Mintha muszáj lenne beszélgetni.. :)
2017. ápr. 5. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Vajon mit szólt volna, ha én úgy válaszolok a kérdésre, hogy azt Anyukámnak mondom, hogy mondja meg neki?!
2017. ápr. 5. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolta "jáj a fiatal úgysem figyel". Szrd le.
2017. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyesekre ez jellemző, főleg falun tapasztaltam. Van, aki így szokta meg a beszélgetést. Egyáltalán nem zavar és nem tartom bunkóságnak. Az viszont ijesztő, hogy 25 évesen ezen 1 percnél tovább gondolkozol.
2017. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ijesztő? 😃 miért?
2017. ápr. 6. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert teljesen lényegtelen.
2017. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!