Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? Vannak emberek,...

Ez normális? Vannak emberek, akiket néha szeretek és néha meg nem, pedig hozzám közelállók. Mi a baj velem? (lent)

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem. Vannak barátaim, akiket nagyon megbecsülök, de mégis mégis vannak afféle hullámvölgyeim velük kapcsolatban, hogy egyszer szeretem őket, egyszer nem. Nem ártottak nekem semmit, mégis többször előfordult, hogy éppen valamelyik barátom elkezdett irritálni, idegesíteni, pedig teljesen normálisan viselkedett, nem tett semmi rosszat, mégis így éreztem, hogy nem szeretem. Aztán eltelt egy hónap vagy valamennyi idő és hirtelen újra úgyéreztem, hogy nincs jobb ember nála, mégis mit nem szerettem én annyira rajta?...?

Tudom, teljesen bugyután hangzik az egész, de tényleg nem volt egy olyan barátom sem, akit egyszer vagy többször ne kezdtem volna el utálni egy kisebb időszakra. Pedig fontosak számomra a barátságok, legalábbis eddig azt hittem.

Veletek volt már ilyen? Vagy nektek mi a véleményetek erről? Mi a baj velem?

18/l



2017. ápr. 5. 20:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. Ez van talán hangulat embernek hívják az ilyeneket , de nem biztos. Van rossz és jobb napom, olyan is akad amikor elvonulnék egy lakatlan szigetre 😊😉
2017. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de ez egy személyiségzavar miatt van, amennyire tudom.


Lehet nálad is?

2017. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez valamennyire normális, én is ilyen vagyok. Igazából attól függ, hogy gáz-e, hogy a barátaid hogyan tolerálják ezt és te hogy viszonyulsz hozzájuk a hullámvölgyben

22/F

2017. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Igen, ugyanezt érzem én is, csak nálam ezek inkább időszakok, mint napok.

#2: egész pontosan milyen személyiségzavarra gondolsz? Ez kíváncsivá tett. Én speciel nemtudom, hogy van-e ilyesmi problémám, ezt honnan lehet legkönnyebben kideríteni?

#3: Nemtudom, hogy a barátaimnak egyáltalán feltűnnek-e ezek a hullámvölgyeim, nem beszéltem még erről velük sosem, fogalmam sincs, hogy viselik. A te barátaid ezt hogy érzékelik?


Nagyon köszönöm a válaszokat!!! c:

2017. ápr. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!