Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már valamilyen hírességgel személyesen? Ha még nem, ki az, akivel szeretnél, és miért?

Figyelt kérdés

Kérhetnék tőletek egy élménybeszámolót, hogy hogy és mikor találkoztatok, meg mi volt?

A legjobban Szabó P. Szilveszter, Náray Erika és Homonnay Zsolt érdekelne, viszont bármely másnak örülök:D



2017. ápr. 7. 23:37
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
10-es vagyok. Utóbbi két emberrel nem igen beszéltem. Markovicnál csak 10 éves voltam,illetve Jaroussky-nál sorban állás volt,sietni kellett. Úgyhogy csak fotó,aláírás és köszönés.
2017. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Apum 8 èvig polgármester volt, ez alatt sok hírességgel talàlkoztam, zenei, politikai, de mèg egyhàzi téren is. Mondjuk sokra nem emlékszem, mert már régen volt. Akikre emlékszem: Desperado, Vastag Csaba, Kasza Tibi, Children of distance, Irigy Hónalj Mirigy, Bunyós Pityu... mindenkivel van közös képen.

Plusz imàdom a snookert, és most volt az első magyar snooker gála, ott làttam Ali Cartert, Neil Robertsont, Michaela Tabbot, magyarok közül Wéber Gàbort, Buzás Gábort.

2017. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 csux2 ***** válasza:
Még gyerekkoromban találkoztam Csukás Istvánnal és Rodolfóval.Csukás István dedikálta nekem az egyik Pom pom könyvemet,Rodolfo(Gács Rezső bűvész) autogramot adott.
2017. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A Desperadóval, a Kerozin együttessel,és Kozsóval. Kozsó filctollal adott autogramot a kezemre.
2017. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
David Coulthard
2017. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
biztos találkoztam már, de annyira nem jegyzem meg az ilyeneket. ők is csak emberek, semmi különleges nincs bennük :D
2017. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Mivel Harry Potter fan vagyok..:D Daniel Radcliffe..Emma Watson.Rupert Grint:D
2017. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szabó Győző, aki eleve a rokonom XD

a konyhafőnökből Sváby András

Honeybeast

Tankcsapda

Kelemen Kabátban

Oláh Gergő

...most nem jut eszembe több, de rengeteggel, akik pol a nyíregyházi Vidor fesztiválon felléptek..

és a kedvenc akivel egyszer taliztam, de nem tudtam közelebb férkőzni hozzá, az Martina Stoessel a Violetta sorozatból!! :D

imádom!!!!! <3

2017. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jónás Rita, alsóban voltam a Kölyök Klubban az osztályommal (pirosak voltunk amúgy, és ciki, de nem emlékszem, mi nyertünk-e, de azt hiszem, talán nem :D).


Hamvas Dániel, őt az egyik Animeconra hívták meg vendégnek, és tartott egy előadást a szinkronszínészkedésről. Volt még ott pár másik szinkronos is, de csak az ő nevét jegyeztem meg.


Pár éve Londonban élek, itt jó párszor láttam hírességeket az utcán, de többnyire olyanokat, akik nem annyira érdekeltek, úgyhogy oda se mentem. Egyszer elmentem színházba, és Roger Allam is játszott a darabban, őt felismertem, mert láttam már filmekben korábban. Meg talán ott volt valaki más híresség is ugyanabban a színdarabban, de nem tudom, ő ki volt.


Az egyik legemlékezetesebb élményem az volt, hogy egyszer tök véletlenül bevásárlás közben futottam össze Jenna Colemannal. Na, neki pl. tökre örültem, mert nagyon szeretem a Doctor Who-t.


Ja, és egyszer láttam II. Erzsébet királynőt. Illetve csak a kocsiját, maga a királynő nem látszott konkrétan, de gondolom, benne volt, mert eléggé körbe volt védve a kocsi :D

2017. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
New kids ön the blocal 2 szer
2019. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!