Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már valamilyen hírességgel személyesen? Ha még nem, ki az, akivel szeretnél, és miért?

Figyelt kérdés

Kérhetnék tőletek egy élménybeszámolót, hogy hogy és mikor találkoztatok, meg mi volt?

A legjobban Szabó P. Szilveszter, Náray Erika és Homonnay Zsolt érdekelne, viszont bármely másnak örülök:D



2017. ápr. 7. 23:37
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Bocsi New kids on the block
2019. ápr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Náksi Attila.

Barátok közt Ákos. Az igazi nevét nem tudom.

Pintér Adrien.

2019. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Voltam filmekben statiszta.. találkoztam Penelopé Cruzal,(eléggé lenéző és beképzelt volt.. nem kicsit) magyarok közül Nagy Ervinnel.. meg igazából a Kincsem film összes szinészével.

Gera Zolival már sokszor. A plázába meg mellém állt egyszer Kökény Attila :D Játék boltba dolgoztam.. Oda sokszor be jött a Pásztor Anna énekes, Hadas Kriszta műsor vezető. Találkoztam már Gesztesi Károllyal is anno.. Meg egy forma egyes versenyzővel is egy ilyen ingyenes rendezvényen.. valami Roman Grozsan nevű fickó.. adott is autogramot. Hmm most több nem ugrik be.

2021. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!