Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk válaszára...

Elsősorban fiúk válaszára lennék kíváncsi de a lányok válaszára is kíváncsi lennék. Szerintetek ezek alapján tetszet a srácnak? És ha igen akkor miért nem jön oda hozzám vagy miért nem ír rám faceen?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba akivel mindig nézzük egymást.Sose beszéltünk még de nekem nagyon tetszik.

2x volt az hogy igy 3mpig néztünk egymás szemébe(több időre nem is lehetett volna mert folyosón voltunk)

Ha van alkalmam és látom mindig belenézek a szemébe és általában ő is az enyémbe.

Ha kint áll a suli előtt haverjaival/osztálytársaival akkor is szokott nézni.

Meg nem is olyan rég történt hogy mi a suli előtt álltunk a barátnőimmel ők meg pont jöttek ki a suli elé és akkor beálltak ugye így körbe.

Én direkt nem akartam arra nézni,de barátnőm ponr úgy állt hogy látta őket és mindig mondta hogy 'ide néz' 'úristen most nagyon néz' :D aztán 1x 2x én is ránéztem és néztük egymást.

De egyébként az osztálytársai is gyakran nézegettek felénk.

Nem tudom hogy ez jelent valamit vagy csak úgy néztek felénk.

Meg múltkor ültem a parkban és pont jött el egy haverjával.Rám nézett aztán pedig el, és utána a haverja is rám nézett.

Én már annyira nem tudok ezen a fiún kiigazodni hogy az valami hihetetlen:S



2017. ápr. 8. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű eléggé betoji. Én is ilyen voltam, végén már úgy írt nekem levelet szegény lány, de még arra se írtam neki vissza.

Nekem a hülye haverjaim miatt túl ciki lett volna járnom valakivel, ehelyett minden mást csináltam, hogy elvonjam erről a figyelmemet.

Kérd meg az egyik barátnődet, bár elég kínos neki, hogy beszéljen vagy a sráccal, vagy egy haverjával. Bár mindenképp nekik kéne kezdeményezni.

2017. ápr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval mindenki néz mindenkit, és ebből legyünk okosak? :D Most én is feléd nézek a monitorból, hidd el! :D

Várj, jól megnézlek.......nem, nem vagy az esetem, bocsi. :D

2017. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!