Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőket miért nem érdekli az...

A nőket miért nem érdekli az akvarisztika? elsősorban a nőszemélyek válaszara vagyok kíváncsi mi az amiért hidegen hagy?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A nők jobban szeretik az olyan állatokat, akik képesek szeretet adni, és az ember számára is érthető módon kommunikálni, érzéseket/hangulatokat kifejezni.
2014. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem az akvarisztikát. Egy szépen karban tartott akvárium gyönyörű éke a lakásnak, nekem is van egy.


Viszont az elsőnek igaza van. Ha meg tudtam volna egyezni a párommal egy kutya vagy macska tartásában, eszembe sem jutott volna "halazni".


26-os nőszemély

2014. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vannak olyan fajtájú halak tudomásom szerint akik felismerik a gazdájukat, meg azért szerintem a halak is képesek bizonyos érzések kifejezésre pl félelem vagy, ha valami problémájuk van másképp viselkednek mint ahogy szoktak akkor is, ha jól érzik magukat.
2014. febr. 20. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, és egy húron pendülök #2-vel :)

Nekem is volt akváriumom, és jól nézett ki a szobában. ennyi. De nem aléltam el az etetéstől, a szárított bolháktól, meg cérnagilisztáktól...

Nem gtem a vágytól, hogy bármelyiket és ölbevegyem, és álomba simogassam...


Lehet, hogy felismerik a gazdájukat, de nem örülnek neki, nincsenek ilyen fejlett érzelmeik. Csak tudják, hogy tőle jön a kaja.

2014. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 akváriumom van, ebből az egyik 600 literes tengeri akvárium. Imádom, de el kell ismerni, hogy a macskámat sűrűbben ölelgetem, mint a bohóc halaimat vagy Ivánt a sügéremet. Akváriumot azért tartok, mert gyönyörű, és megnyugtat. Macskát azért mert gyönyörű, és megnevetett.
2014. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretem ( szeretném) ha lenne. Olyan igazi szép, minimum 200 literes, profi szűrővel, növénnyel , nem alap világítással , szóval igazi karbantartott akvárium gyönyörű halakkal. Csak hát ez nem 20 e forint és mindig van valami ami keresztbevágja a tervet.
2014. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez megint hülye általánosítás. Én pont most tervezem, hogy milyen legyen a 3. akváriumom. Imádom a halakat óvodás korom óta és voltak is mindig. Sok barátnőm, csoporttársam szintén tart halakat és szeretik is őket. Másfelől pl. a kutyákat utálom, de a macskákat megint szeretem. Senki nem egyforma.
2014. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is utálom a kutyákat a macskákat szeretem :D azért kérdeztem vagy tettem fel a kérdést, mert még nem volt olyan nővel szerencsém, aki érdeklődött volna iránta
2014. febr. 20. 20:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Am nagyjából össze lehet hozni egy 200 literes akváriumot 20 ezerből össze kell dobni hozzá egy külső szűrőt, azt szerintem otthon felelhető nem használt cuccokból is nagyrészt meglehet oldani, csak egy motor kell hozzá ami drága... a világítással is ugyan ez a helyzet, bár nem tudom kinek mi van otthon
2014. febr. 20. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
A hal nem egy interaktív állat,nem lehet vele kapcsolatot teremteni, maximum megijedni tud meg a kajára odajönni. Nekem az akvárium egy színes lávalámpa szintjén áll ,csak ezerszer több vele a gond.
2014. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!