Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is rideg a mai világ?

Szerintetek is rideg a mai világ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az egész világ nem valami barátságos hely.


Kimegyek az utcára és többnyire életunt, letört, és zombi emberekkel találkozok, szinte bármelyik korosztályból. Azt nem mondom, hogy én nem vagyok ilyen, mert az nem lenne igaz.


Az emberek pedig nagyon eltávolodtak egymástól, szinte senki sem foglalkozik a másikkal, hiszen neki is megvannak a saját problémái, nemhogy még a másikéval foglalkozzon, vagy úgy törődjön és érdekelje egyáltalán az, ami körülötte van, az élet dolgai, és ez szerintem szánalmas kifogás.


Amúgy mindig is ilyen volt, vagy nem ilyen, csak én látom rosszul?


2017. ápr. 10. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem volt barátságos hely, csak nézd meg az állatvilágot (persze ebbe az ember is beletartozik, de más állatoknál még durvább a helyzet.) Ettől függetlenül szeretet létezik, lehetsz boldog, és a világ szép és érdekes, még ha nem is idilli.
2017. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem az. te látod rosszul
2017. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Buta dolog általánosítani. Menj el távol keleti vagy délamerikai országba, élj ott és rájössz, hogy barátságos nemzetek is vannak.
2017. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Az én környezetem például pont nem ilyen.

Az ember válogatja, hogy kikkel akar együtt élni.

2017. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

nem az.

be vagy reccsenve és mivel szinte csak ezt az állapotot ismered,ezért csak ezt ismered fel másban is.

és ezt is keresed,nehogy ki kelljen lépned ebből a kényelmes kis komfortból a számodra ismeretlenbe.

2017. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel én csak ebben az "korszakban" éltem, nincs mivel összehasonlítsam, de szerintem meglehet találni a "melegséget" is ha teszel érte. Gyorsan változik a világ, 20 év múlva valószínűleg annyit fog változni mint az elmúlt 100 évben eddig összesen, én remélem hogy azok az emberek akik arra vágynak amire te, vagy én azt könnyebben megfogjuk majd találni a világban.
2017. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%

Az ember mindig azt szúrja ki, amilyen állapot, téma épp aktuális a saját életében....ha te magad így érzed, befordulva, a problémákhoz kötve,sehogyan,egészséges emberi kapcsolatok hiányában...akkor ezt fogod észrevenni....

De egyébként meg van abban is valami amit mondasz, de hát ez van, ilyen a világ....

2017. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember természetétől fogva önző, innentől pedig minden ami mást mutat csak egy szép színjáték.
2017. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!