Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látjátok hogy mennyire lelketl...

Látjátok hogy mennyire lelketlen, rideg ez a mai világ? Több alant.

Figyelt kérdés
Tehát a boltokban van minden ugyebár, mindenféle szaküzlet van de pénz, az nincs! Ugyanígy embereknél is: mindenki rideg a másikhoz, s ez már családokra is kiterjed, az ember hazajön munkából köszön, aztán zuttyan is le pihenni, számítógépezni, tv-zni de már nem szólnak annyira egymáshoz. Szinte már csak a "formaságokat" tartják. Szerintem ez a világ nem jó irányba halad, mindenki több akar lenni a másiknál, lenézik a gyengét, kigúnyolják, az embert a munkahelyén sz*rrá dolgoztatják kevés pénzért sok túlóráért stb stb. Tehát ez egy rohanó világ ahol a gyengébbnek nincs esélye, mindenki főnök akar lenni és nem akar senki sem dolgozni...

2015. nov. 23. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Ez van. Én is utálom a hülyéket, ezért nem is állok le velük vitatkozni. Aki beszól az életben, azt rögtön megütöm, de nagyon durván, aztán ennyi. Aki az interneten ugat azzal meg nem szabad foglalkozni. Tehát ja, ez van. :P Üdv az értelmesek és felvilágosultak között. :D
2015. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Emlekszem meg nagymamam meselte h fiatal koraba mindenert hajnalba sort kellett allni a boltba, husert, tejert stb. annyira keves volt az aru. Penzük meg csak-csak lett vna ra de nem volt mit megvenni ha kicsit kesöbb erkezett..

Meg gyerekkoromban nekem is mindig mondta (pedig ez mar nem most volt) h lesz meg olyan vilag h a boltok polcai roskadoznak majd az arutol, csak az embereknek nem lesz ra penzük h megvegyek. ..es milyen igaza lett sajna:/

A masik fele a kerdesednek: ezt en sem ertem h mert ilyenek az emberek, talan ez a rohano vilag, a sok stressz teszi nemtom, ez engem is erdekelne.

Ebben a rohadt vilagban legalabb mar az emberek lennenek összetartoak szethuzas helyett, nem ertem mert jo ez nekik igy:/

2015. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ezért kellett a fideszt másodjára is megszavazni...
2015. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

# 3

És ez mégis hogy a retkes bika herébe jön most ide?

2015. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem így látom.

Az emberek ott tobzódnak az üzletekben már most, pedig még nincs is karácsonyi vásár, úgyhogy van pénze sokaknak.

Velem általában kedvesek az emberek. Gondolom, azért, mert én is kedves vagyok.

Mi nem számítógépezéssel töltjük a szabadidőnket, hanem egymással. Melóhelyen egész nap a gép előtt ülök, hülye lennék még otthon is azt nyomni.

Van néhány jó barátom is, nekik sem csak a munkából és a számítógépből áll az élet. Az ő családjukban is az a normális, hogy egymással foglalkoznak.

2015. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A koroknak megvannak a kihívásai , a régmúltban egymást érték a járványok , semmi kapcsolat tartás se közigazgatás nem volt , a háborúk fokozták ezt a helyzetet . A fogyasztás és a birtoklás nem ad semmi konkrétat , van rengeteg ember akinek ez kiteljesítő . Ideális és mindenkire vonatkozó jólét paradicsomi állapot sehol se volt se lesz . Ez politikai helyzettől független . Lenne minden kormányzáson javíthatni bőségesen . Jelen időkben amíg tisztán tudunk gondolkodni saját ügyeinket intézni segíteni az arra érdemeseket szerencsésnek mondhatjuk magunkat . Világ más helyein víz sincs elég és sorok állnak a boltokban és egységes a szegénység . Nem könnyű buli embernek lenni .
2015. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös: akk te a kevés kivételesek közé tartozol, mert hidd el, a legtöbb ember olyan ahogy leírtam. Persze elhiszem hogy minisztereknek, főnököknek, politikusoknak stb van pénze, de én a kérdést a hétköznapi emberekre értettem...
2015. nov. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!