Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lányként...

Szerintetek gáz lányként ilyen magasnak lenni? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és 169 centi. Az osztályban (lányok közül) én vagyok a legmagasabb, és ez sokszor frusztrál. Anyukám 176, apukám 178 körül van, ez szerintem még bőven belefér. De félek, hogy én még magasabb leszek, így is sokan szekálnak ezzel.

2017. ápr. 10. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a magas, hanem a többiek az alacsonyak. :)

Dettó 14 vagyok, a 171 centimmel én vagyok a legmagasabb lány az osztályban, de a többiek is csak 1-2 centivel maradnak le. :) Sőt, én még nőni is szeretnék, amire ugyan már nem látok esélyt, de jó lenne. :)

Szóval, ne foglalkozz velük, inkább örülj, hogy megnőttél és nem vagy alacsony! :)

2017. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Szerencsések vagytok, hogy nálatok ez normális, sőt akár pozitív is. Higyjétek el, hogy ez nagyom frusztráló is tud lenni, ha olyan a környezet.. :(

Amúgy meg javítanék, 170 cm is vagyok már

2017. ápr. 11. 20:29
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem az :) így is van köztünk közel 20 centi

17f

2017. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13-as: jó tudni :D
2017. ápr. 12. 08:06
 15/21 anonim válasza:
Szia, ne hülyéskedj, örülj neki hogy ekkora vagy! :D Én is akkora vagyok mint te, igaz én 16 vagyok DE barátom 3 centivel magasabb nálam és szekálnak vele otthon h ne vegyek fel magassarkút mert lehagyom, ÉS? Pont nem izgat. Nem is olyan magas az a 170 centi én örülök neki hogy ekkora lettem, jobb, mint alacsonyan felvenni magassarkúkat meg hosszú hajjal járni meg térdig érő csizmával ami nem igazán előnyös (nem akarok senkit se bántani aki esetleg alacsony). Fel a fejjel és élvezd, hogy nagyobb vagy, csomó előnye van, a társaid meg szeretnének akkorák lenni szóval csakis azért csúfolnak téged :)))
2017. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszii utolsó, aranyos vagy :))
2017. ápr. 14. 18:01
 17/21 anonim ***** válasza:

En is 14 vagyok ES 168 centi

Hülye vagy ??orulj mert sokan nyavalyognal amiatt hogy kicsik...:)

Szóval amúgy nem gaz ...orulj hogy magas vagy :..az sokszor jó ...

2017. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nem, nem mondanám, hogy hülye vagyok. :)

hidd el, 160 cm- es törpék társaságában ez frusztráló. lehet, hogy az alacsonyaknak sem jó, de lányként ez jobban elfogadottabb vagy mi. na, érted. az előző kommentjeitek nagyon jól estek: mindenki (kivétel nélkül) azt írta, hogy nem gáz a dolog. sőt a legtöbben saját példával is előálltak.köszi nektek <3 igyekszem elfogadni magam, ilyen magas lányként, mert ezen (ahogy mondtátok) tényleg nem tudok változtatni. köszi még egyszer a "biztatásokat" meg hasonlókat :)

2017. ápr. 15. 19:15
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ennek inkább örülnék... Én 156 cm vagyok s 18 éves. Az osztályban én vagyok az egyik legkisebb, pedig alsóban még a legmagasabbak közt voltam...
2019. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy még érdekel-e a dolog, de ha igen, akkor elmondanám, hogy nincs vele semmi baj :) Nagyon is jó a magasságod, nem alacsony, de nem is vagy égimeszelő. Én pl. 174 cm vagyok, és senki nem tart magasnak :D 12/L
2019. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!