Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek milyen elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen elvárásaitok vannak a férfiak felé, komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Felsorolok néhányat, nyugodtan mondhattok még többet is. Illetve még érdekelne, hogy melyek a prioritást élvező szempontok.


1) Legyen sok barátja, kiterjedt baráti köre?

2) Legyenek tervei, elképzelései a jövőjét illetően: munka, család, gyerekek?

3) Sokat tudjon beszélni? Esetleg hamar megnyílik nektek vagy nehezen, idővel fogja kiadni magát?

4) Fontos számotokra, hogy mennyit keres, milyen az autó stb. anyagi javak?

5) Nyitott az új dolgokra, új sport/élmények/helyszínek megismerése, kipróbálása stb...


Most leírom azt is, hogy én mit tartok fontosnak egy kapcsolat részéről a fentiek közül. Szerintem alapvető, hogy tervei legyenek egy férfinak, tudja, hogy milyen irányultságban szeretne elhelyezkedni, dolgozni, és hogy szeretne-e családot. Illetve a kommunikációkészség is nyilvánvalóan fontos, de én pl. nem vagyok az a fajta, aki azonnal kiadja magát, nem vagyok képes azonnal megnyílni valakinek, mert ahhoz kell egy alapvető ismeretségi szint, bizalom a másik fél felé. Természetesen ez oda-vissza működik.


Érdekelne, hogyan vélekedtek erről. (Lehet, hogy egy kicsit összeszedettebben is fogalmazhattam volna, ezt csak így gyorsan, sietősen írtam.)


24F



2017. jan. 24. 22:08
1 2 3 4 5
 1/43 A legrosszabb ***** válasza:
21%

A csajoknak rendkívül fontos:


1. Legyen egy hapsi népszerű! Mástól is hallják vissza, hogy te egy nagyon f#sza csávó vagy.

2. Hogyne, alap, hogy előre tervezz minimum 25 évet, de azért egyezzen a nő szemléletmódjával, és azért legyen sok pénzed.

3. Ja, sokat beszéljen. Legyen bohóc, vagy porondmester. Ha előbb megnyílsz, kuka, ha húzod, kuka. Ja, és a sok pénz sem árt.

4. A lehető legfontosabb számukra! Minél több, minél drágább, annál jobb.

5. Hát ez már olyan töltelékelvárás. :D Amúgy nem, ő fog neked mutatni csillagkapu-ugrásokat, dimenzióutazásokat, féreglyukakon való űrutazásokat. Szóval...


Röhejes megfelelni a nőknek!!!

2017. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
21%

Előny ha értesz a mindenhez IS. .)

30/f

2017. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nők válaszát várom. A hülye válaszoktól kíméljetek.
2017. jan. 24. 22:32
 4/43 anonim ***** válasza:
66%

1. Inkább ne legyen.

2. Fix munka munkája az már legyen, ne egy századik helyen levő próbaidős legyen. Én nem akarok gyereket, egyszerűbb, ha ő se, a családjával nem tudok mit csinálni, ha népes, de jobb, ha nincs családja.

3. Igen tudjon, egy kukára nem vagyok kíváncsi, mert érdektelennek hat.

4. Enyémhez hasonló legyen.

5. Nyaralni meg úszni szeressen.


26L

2017. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Hm...4-es korrekt. De azt, hogy érted, hogy ne legyen családja? Ezt fejtsd ki kérlek. Én jó kapcsolatot ápolok a családommal, szüleimmel és bátyámmal egyaránt. Ez miért lenne baj?
2017. jan. 24. 22:55
 6/43 anonim ***** válasza:
62%

1. Volt barátom körülbelül mindenkit ismert,tényleg akárhova mentünk pacsi/puszi, imádták a lányok is.. megcsalt. Szóval inkább kevesebb.

2. Legyenek tervek,de azért ne taglózzon le rögtön,hogy 3 gyereket akar stb. (ehhez még fiatal vagyok)

3. Ne legyen unalmas,a szövege ne csak sok legyen,hanem tartalmas

4. Nem mérvadó

5. Én is nyitott vagyok,így ezt is szeretném


23/L

2017. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%

Épp pár napja írtam le egy másik kérdéshez ezt, bemásolom:


"Belső:

- Legyen őszinte, hűséges, törődő

- legyen szerelmes belém, és ezt éreztesse is

- legyen művelt, érdekelje sok téma, lehessen vele beszélgetni bármiről

- ne legyen betegesen féltékeny, irányítgató

- legyen intelligens, viszont őrültségekben is legyen benne, ne érezze cikinek, ha nekiállok énekelni, vagy valami

- ne legyenek a múltban egyéjszakás kalandjai, szexkapcsolatai, prostinál tett látogatásai és hasonlók

- egyezzen az életstílusunk, értékrendünk, jövőképünk, ízlésünk.

- akarja magát fejleszteni, legyen nyitott a tanulásra (lehet akár új szakma/diploma, nyelv, vagy utazáson megnézni pár templomot és informálódni róla)

- lehessen vele otthon punnyadni is, kultúrprogramokra járni is, meg őrültségeket is csinálni

- legyen empatikus, elfogadó, toleráns

- legyen a legjobb barátom


Külső tekintetében:

- legyen minimum ugyanolyan magas mint én (170 cm)

- ne legyen szélsőséges testalkata (nagyon kigyúrt, vagy nagyon sovány, vagy nagyon kövér)

- legyen ápolt, igényes

- tudja, hogy mi áll jól neki (nem növeszt szakállt csak azért mert az menő, annak ellenére hogy neki borzalmasan áll pl)

- ne legyen ijesztő arca


Pénz tekintetében:

- tudja eltartani magát, ne haljon éhen

- nagyságrendileg keressen annyit, mint én

- legyen meg benne az igény arra, hogy különköltözzön a szüleitől, ha még nem tette meg

- autó lakhelytől és életstílustól függően lehet elvárás és kizáró ok is :D pl ha BP belvárosában lakik, 10 perc sétára van a munkahelye, a lépcsőház aljában meg a bolt ahova jár, akkor kb őrültnek nézném, ha van autója, de ha meg egy pici faluban él, ahol jár napi 2 busz, akkor lényegében elvárás, mert oda egyszerűen kell az élethez, meg másképp nehezen tudnánk találkozni. BMW birtoklása majdnem kizáró ok, utána nagyon kell teperni, hogy normálisnak gondoljam.

- ne keressen túl sokat

- tudjon bánni a pénzzel, nem jó, ha csak folyik ki a kezéből


Egyéb:

- legyen vele jó a szex, a milyenségben és a mennyiségben egyezzenek az igényeink

- szeresse az állatokat, egyezzenek az állattartási szokásaink (pl macska lehet a lakásban, de a bútorokra nem mászhat fel)

- ne legyen szexista

- korrektül tudjuk elosztani a házimunkát

- egyezzenek az igényeink az egymással való foglalkozás és programok tekintetében, szóval ne az legyen, hogy egyikünk napi 6 órát beszélgetne, a másiknak meg elég kétnaponta pár perc, illetve ne az legyen, hogy az egyik folyton bulizna, a másik meg soha.

- előny, ha valamit szeret sportolgatni hébe-hóba, de ha komolyan vesz valami sportot, az kizáró ok

- legyen életképes, ne kelljen mindig fogni a kezét, tudjon egyedül megfőzni egy ebédet, vagy beverni egy szöget a falba, vagy felmosni


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Cserébe ugyanezeket tudom nyújtani.

22L"


Külön az itteni kérdéseidre:

1. Nem hátrány pár barát, akikkel elvan, de nem annyira szeretem a 6000 "baráttal" (lol) rendelkező, társaság közepe típusú embereket.

2. Nyilván legyenek tervei. Ha nem egyeznek az én terveimmel, akkor nem rosszabb ember abszolút, viszont kár egymás idejét húzni, ha pl én 10 gyereket akarok, ő meg egyet se. Gyerek témában pl nem igazán létezik kompromisszum.

3. Hát nálam ez kicsit fura, mert szeretem a zárkózottabb embereket, sokkal többet ér az ő bizalmuk elérése, én is félénk és csendes vagyok, viszont én épp ezért várok sokat az ismertségtől a kapcsolatig, és ha már egyszer összejöttünk, akkor elvárom a nyíltságot és a bizalmat. Pl az exemmel 1 éve voltunk együtt, mikor láttam rajta, hogy nagyon letört, de állítása szerint semmi baja nem volt, végül a tesója bökte ki, hogy amúgy elhunyt a nagymamájuk, ez abszolút nem normális.... Felőlem akár 5 évig is haverkodhatunk, mielőtt kapcsolatba fognánk, lehet ideje bizalmatlankodni, nekem is kell erre idő, de ha már összejön velem, akkor attól a pillanattól kezdve, hogy kapcsolatban vagyunk, elvárom a 100%-os őszinteséget.

4. Írtam a válaszomban, tudja magát eltartani, autó meg helyzetfüggő.

5. Abszolút fontos.

2017. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyenek baratai,h maradjon ideje ram,a sportra (latsszon rajta az izom,legyen allokepessege,birja a tancolast,setat,szexet velem) es magara. Vagy max keves baratja lrgyen.

Legyen allando munkaja.

Tudjunk beszelgetni. 50-50% -os legyen a tarsalgas.

Annyit keressen,amibol eltartja konnyen magat es amennyire nem panaszkodik,h keves neki.

Oruljon a programoknak,amiket szervezek.

Legyen benne a minden napi szexben velem,mint elettarsaval.

Semmilyen otletemen ne lepodjon meg ,erdeklodessel fogadja.

N

2017. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Jesszusom, azért nem bevásárlólistára gondoltam :D Csak az alap dolgokra, melyek tényleg alapvetőek a.másikban.
2017. jan. 24. 23:14
 10/43 A kérdező kommentje:
Egyébként 7es nagyon tetszett amit mondtál. Köszönöm :)
2017. jan. 24. 23:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!