Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Nektek mik az elvárása...

Lányok. Nektek mik az elvárásaitok egy fiúval szemben?

Figyelt kérdés
Külső,belső tulajdonságok.Főleg a 15-20 év közöttieknek szól.
2014. máj. 27. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Külsőleg: legyen ápolt, jó megjelenésű. Szemszín, hajszín, hajhossz szinte mindegy.

Belsőleg: legyen megértő, lehessen vele mindenről beszélgetni, legyen őszinte, és hűséges. Nem árt az sem, ha tisztelettudó. + legyen saját élete is, ne lógjon mindig a nyakamon, de azért ha szükségem van rá, akkor tudjam, hogy bárhol, bármikor tudok rá számítani.

2014. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első szépen összefoglalta. Még annyit tennék hozzá, hogy szeressen. :)
2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kincshő14 válasza:
Szia! én azt szeretném ha az első barátom helyes lenne. Magas, barna hajú, kék vagy sárgás szemű de jó ha barna vagy zöld, ne legyen cingár vékony hanem a magasságához és korához képest megfelelő. Aztán majd ha kb 27-30 évesen házasodni szeretnék akkor már annyira nem számít hogy helyes legyen mert akkor szembesül az ember hogy tényleg a párja is meg fog öregedni, és nem marad helyes, persze sokan szeretnek "menőzni" azzal hogy öreg létére is jól néz ki a férje, de az a férj meg lehet teljesen el van szállva magától vagy bunkó vagy...
2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyen nyitott (és ezt nem arra értem, hogy legyen benne minden buliban, minden hülyeségben, sőt...), érdekelje a világ, a tudományok, egy normális lány számára nagyon kiábrándító tud lenni, hogy ha a fiú úgymond "hülye mindenhez". Legyen felelősségtudata, legyen udvarias, előzékeny, tisztelet tudó a nőkkel szemben. Kevés ilyen van...és nem kell hogy ki legyen gyúrva, tetoválva, vagy hogy menő cuccokban járjon...nem attól lesz férfi...
2014. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első szépen összefoglalta. Még annyit tennék hozzá, hogy szeressen. :) <- Köszönöm :) Nem tudom miért, de azt valahogy "alapcsomag"-nak vettem :D de igen, igazad van, az, hogy szeressen az egyik legfontosabb.


Viszont ha már itt tartunk, akkor legyen humoros, és okos. Lehessen vele kimozdulni, de azt se bánja, ha egy otthonülős, filmnézős hétvégét szeretnék eltölteni vele :)

2014. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tök kiábrándító, ahogy olvasom a kommenteket és magamra ismerek, aztán ráeszmélek, hogy még nem volt barátnőm xD

mondjuk ezt főképp annak tudom be hogy nagyon félénk vagyok :D

de hát valamikor el kéne kezdeni xD

2014. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ami késik, nem múlik kedves hatos! Merj kezdeményezni, a lányok szeretik :D Csak lazán, odasétálsz, mosolyogsz, folyamatosan tartod a szemkontaktust, és ha sikerül megnevettetned, onnantól szinte nyert ügyed van :) Ha nem jön össze a lánnyal, akkor meg bíztatsd magad azzal,hogy a lánynak van rossz ízlése. :DD
2014. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Szintén annyi, hogy legyen ápolt, és nekem fontos az is, hogy férfiasan nézzen ki.


Belsőleg: Nekem a legfontosabb az, hogy fel tudjak nézni rá. Legyen megfontolt, nyugodt (mivel én nem vagyok az, ezért nekem ez fontos, hogy valaki 'szabályozzon'), nyitott, ne ítélkezzen, legyen okos, humoros, felelősségteljes. Az udvariasság az nálam olyan, amit már a megismerkedésetekkor is láthatsz, és ha valakiben ez nincs meg a nőkkel szemben, akkor nálam az már szinte le is írta magát. (Ilyen alap dolgok, hogy ajtónál előre engedi a nőket, stb.)

2014. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

na igen egy a bökkenő :D

az a nem jön össze az rohadtul tud fájni és egyre jobban elrettent a további próbálkozásoktól.

de hát jön a nyár majd alkotok valamit :D

2014. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Valamiért az az érzésem, hogy az első válaszoló egy kutyát szeretne inkább.
2014. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!