Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lerombolták a Budapesti...

Lerombolták a Budapesti vidámparkot. Hogy tehetném ezen túl magamat?

Figyelt kérdés

Ahányszor megnézem ezt a videót sirva fakadok:

[link]

Úgy érzem ezzel az emlékeimet rombolták le,furcsa elhinni hogy ebből a vidámparbol már semmi se maradt,s mivel,ez volt az egyetlen vidámpark magyarországon már semmi se potolhatja.



2017. ápr. 13. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Gondolj arra, mennyi minden mást is tönkretesznek (= saját képükre formálnak, elvéve az eredeti lényegét a dolognak).


Az egész Liget, a Margitsziget feltúrva, aminek a végén (ha befejezik, és nem hagynak ezeknek is egy gödröt a helyén...) majd "szép" sima viacoloros tér, szökőkutacskával a közepén és apró facsemetékkel, amik majd talán húsz év múlva fákká cseperednek. Addig sem állják útját a térfigyelő kamerákkal történő totális ellenőrzésnek. Minden rendezett lesz, egy kósza fűszál sem rombolhatja az összképet. Ja, hogy a Ligetben és a Margitszigetben pont a bujaságot, vadságot, természetességet szerettük? Hát ez van, így jártunk.

2017. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem más régi épületek és terek is hiányoznak, de a Vidámpark is.
2017. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Debrecenben, azért van még.
2017. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt nézzétek meg:

[link]

Hogy tehették ezt meg??Érthetetlen 😡

2017. ápr. 13. 12:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Debrecen: van ovodásoknak összevonva az állatkerttel
2017. ápr. 13. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

1-est ki pontozta le, valami fideszes polgármester?


Mondjuk amúgy is már elég horror volt a belépő ára, kellettek oda a nagy flancos gépek bérelve.

Gondolom nem tudták még így sem fenntartani, ment a levesbe az egész.

Bezzeg a régi játékokkal fillérekért tudott működni az egész, nem, az nem volt jó...

Így ba..nak szét mindent ebben a nyomorék országban, és a sok turbómagyar, fideszes idióta erre büszke. Elmehetnek a jó anyjukba...

2017. ápr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jézusom. Tudom, hogy régi a kérdés, de ez a két videó szíven ütött. Annyi játékot ismertem fel, amire kisgyerekként nem ülhettem fel (háromszor voltunk itt a vidámparkban meg az állatkertben, amikor kicsi voltam), és anyáék azt mondták, hogy ha majd nagyobb leszek... Nagyon szomorú. :(
2017. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen szomorú...Magyarországi vidámpark nélkül...
2017. aug. 16. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!