Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közelítsem meg, beszélget...

Hogy közelítsem meg, beszélgettünk, most Facebookon ismerös?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lengyel lánnyal külföldön, sajnos csak egyszer beszélgettünk, mivel nagyobb társaságban voltunk. Azt mondtam neki, hogy persze jövök én is bulizni velük, de végul a barátaimmal maradtam. Azóta hazajöttem. Itthon bejelöltem Facebookon és visszajelölt. Mivel most kb kétezer kilométer a távolság, hogy hivjam el randizni: Ötleteket várok, illetve, hogy mi jönne be neki jobban, pl találka külföldön stb..
2015. ápr. 27. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami köztes városba hívd el ;)
2015. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ht nem tűnik túl stabilnak a kapcsolat egy találkához, de te tudod..
2015. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire kell neked a csaj. Ha nagyon, akkor 100 ezer Ft alatti keretből megoldhatod, hogy kiugorj hozzá egy hétvégére, persze csak ha fogad.


Ha meg nagyon kell, akkor férfiembernek az se teljesíthetetlen kihívás, hogy teljese addigi életét átszervezze, úgy hogy azért az eszét se dobja el közbe. (Pl. egy egyetemet, normális családi háttért azért kár otthagyni egy csajért, de egy pincér szerű melót, albérletet, pár havert, úgy ha családi légkör nem túl jó, már simán).

2015. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!