Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor szeretnem kell az...

Most akkor szeretnem kell az ed shéran - shape of you-t hogy divatos, és menő legyek?

Figyelt kérdés
Ahogy látom ez az új überhype divatzene, főleg a nőknél, de Oravecz Coelho még nem írt róla bölcsességet.

#zene #divat #Paulo Coelho #shape of your
2017. ápr. 15. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez most kamukérdés, vagy szimplán nyomorék vagy??
2017. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Természetesen ha egy divatot akarsz követni, akkor követned kell amit a többi birka csinál... ezért hívják úgy, hogy divat követése....


A férfit ismerem, de egy számát sem hallgattam még meg, de nem is érdekel.

2017. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Buta vagy.

Az szereti, akinek tényleg tetszik.

Attól, hogy tetszik vagy nem tetszik egy szám nem leszel divatos.

Ilyen hülyeséget...

2017. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A nap kedvenc kérdése :DDD
2017. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Hehh,mindenki a kérdezőre szállt rá, pedig qrvára igaza van!
2017. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Szóval, én megértelek, kérdező. Engem is idegesít ez az egész méjnsztrím.
2017. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen. Én rockot hallgatok, meg metált, és emiatt sokan lenéznek és furcsának gondolnak. De ki nem sz@rja le? Én ezt szeretem és ezt hallgatom. Az a baj a mai világgal, hogy akinek kicsit is eltér az ízlése a többiekétől, azt már rögtön lenézik. Mivel Oravecz Coelho még nem írt erről bölcsességet, itt egy bölcsesség Réka Coelhotól: "Attól leszel jó ember, ha mindenben pontosan ugyan olyan vagy, mint a mások. Szóval nehogy véletlenül egyéni véleményed, stílusod, ízlésed legyen, mert akkor egy rohad nagy lúzer vagy."
2017. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
hogy te mekkora egy gyökér vagy :D gyere le Jó Isten -.- latszik hogy Általános suli alsó tagozatba jársz :D 19/l Növessz agyat
2017. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy gyökér vagyok, hiszen a shape of you-ból csak 3 másodpercet sikerült hallgatnom, éppen ezért kérdem hogy hogy szeressem meg? Súlyosbító körülmény, hogy halott pénisz sem tetszik, meg a hogyishívják sem aki mindig a TV-ben van, és körfűrész, és láncfűrész, és autotune is felhangzik a zene hangmintái között.


Hogy változtassak ezen? Így 30 éves alsósként még kicsi vagyok hozzá. Most programozzak C# vagy java-ban egy agyamat átprogramozó programot? Mert máshoz nem értek :(

2017. ápr. 15. 12:51
 10/16 A kérdező kommentje:
jaaaj bocsi elírtam, szóval "halott pénisz" helyett "halott pénz"
2017. ápr. 15. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!