Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor szeretnem kell az...

Most akkor szeretnem kell az ed shéran - shape of you-t hogy divatos, és menő legyek?

Figyelt kérdés
Ahogy látom ez az új überhype divatzene, főleg a nőknél, de Oravecz Coelho még nem írt róla bölcsességet.

#zene #divat #Paulo Coelho #shape of your
2017. ápr. 15. 08:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Egy megkeseredett ember vagy aki 30 évesen se találja a helyét, és "menő" akarna lenni,de ez a hajó vagy 15éve elúszott szóval azóta is haragszik a világra. Gratulálok!
2017. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egyesek mennyire nem tudják értelmezni a "szarkazmus" szót
2017. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem kell szeretned.....MIÉRT KÉNE?????
2017. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kell szeretned, azt hallgatsz amit akarsz, mindenkinek megvan a saját stílusa. Én nem nézek le másokat, azért, mert különbözik az ízlésünk, de persze sajnos vannak ilyen emberek. Én azt tanácsolom, hogy légy önmagad és kövesd a saját stílusod.

15/L

2017. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Istenemmm.

SZARKAZMUS. Emberek, GÚNY, IRÓNIA. Pedig a kérdező még a kommentjében még jobban a szátokba rágta.

Egy ideális világban már a kérdésből leesett volna mindenkinek...

2017. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 csillámrozmárvadász válasza:

xD halott pénisz !!!

DE nem baj ha különbözik az ízlésed!! én is a metált szeretem, mégis-ahogy te mondanád- a "menők " közé tartozom . Lehetsz megnyerő a humoroddal , intlligenciával stb., aki ezt nem fogadja el annak nem kell megfeleni !!

2017. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!