Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen kiégtem. Nem dob már...

Teljesen kiégtem. Nem dob már fel semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 21:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért a simán kiégett, és a pszichopata nagyon nem ugyanaz, kicsit túlzásokba esel.. :)
2017. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz 21-es? Azt a 14-esnek írtam. Ez a neve.
2017. ápr. 16. 10:22
 23/26 A kérdező kommentje:
20-as! Anyád szánalmas. A ostoba véleményedet meg másnak.
2017. ápr. 16. 10:25
 24/26 anonim ***** válasza:

A pszichopata talál örömet az életében, azt ha másokat megölhet.


De hát akkor én sem próbálok segíteni neked, hisz nálad csak 30+ felett lehet segítséget adni :)

2017. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

16-os

18 éves vagyok és szerintem is valamilyen sport jót tenne

2017. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

21-es vagyok

Ok, nem láttam a frappáns nevet. ;)


Egyébként itt gyakran teszik fel depis tinik ezt a kérdést, meg képzelik magukat az apátiában élők pszichopatának, már azt hittem, ez is egy újabb ilyen kérdés..


Te csak szimplán apátiában szenvedsz.

Vannak ilyen élethelyzetek. A legsz*arabb bennük, hogy picit ördögi kör ebben vergődni, tekintve, hogy a megoldás nyilván az új hobbi, új közeg, új barátok, ismerkedés, sport, stb... Lényegében bármi, amit kicsit is élvezel.

Azonban amikor teljes apátiával vagy a dolgok iránt, tökre nem fogsz menni sportolni, emberek közé ismerkedni, akármi.


A megoldás az, hogy mégis megembereled magad, mert így előbb kikerülsz ebből az ördögi körből, új ingerek és esetleg emberi kapcsolatok is rének, új dolgokat tanulsz. ÉS kicsit több rételmét látod a dolgoknak előbb-utóbb. Ehhez viszont cselekedni kel, nem csak gondolatban filózni, hogy most miylen sz*r a közérzetem és sz*är minden, nincs kedvem semmihez.

25N

2017. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!