Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichopatákat mivel kezelik...

A pszichopatákat mivel kezelik? Vagy arra nincs is gyógymód?

Figyelt kérdés
ha valaki olyan pszichopata hogy még nagyobb bűncselekményt nem követett el de kiderül hogy az, akor mit tud lépni az illető vagy a pszichiáter van erre valami kezelés vagy egyszerűen bezárják?
2017. ápr. 20. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem zárnak be valakit ok nélkül.


Nem, nem minden pszichopata követ el bűncselekményeket, sőt: a legnagyobb részük nem követ el semmit.

2017. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha tegyük fel akor önként ugy dönt egy pszichopata hogy szeretne normálisan érezni van erre gyógymód?
2017. ápr. 20. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem, nem minden pszichopata követ el bűncselekményeket, sőt: a legnagyobb részük nem követ el semmit."

Hatalmas marhaság. Valószínű hogy szinte mindegyik követett el valamit.


Nem lehet őket nagyon kezelni, mert nem is akarják egyrészt, és nincs is rá gyógymód. Sok pszichopata még a pszichiátereket is átveri simán, olvastam olyanokat hogy a pszichopata srác már 8 évesen úgy meg tudta játszani magát hogy az orvos semmit se sejtsen róla.


Nem zárják be sehova, amíg nem követ el bűncselekményt. Azért, mert valaki egy személyiségzavarral születik amiről nem tehet, nem fogják őt bezárni sehova.

2017. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pszichopata vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy hideg vérrel gyilkolok. Soha nem is követtem el semmi komolyabbat. Első ránézésre teljesen normális, intelligens vagyok, de amikor az ember jobban megismer rájön, hogy önző és beteg vok. Érzelmeim fokozottan korlátozottak. Ezzel mind tisztában vagyok, de nem akarok megváltozni. Néha el kell mennem pszichológushoz azt ennyi.
2017. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!