Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor kipirulok, ha zavarban...

Sokszor kipirulok, ha zavarban vagyok. Erre van gyógymód?

Figyelt kérdés

Nem is kipirulás inkább elvörösödés. Ha felelek, vagy mindenki engem néz akkor zavarba jövök és elvörösödöm.

Van erre valamilyen gyógymód? Vagy meg lehet műteni vagy ilyesmi? Mert már nagyon idegesít.



2016. ápr. 7. 19:39
 1/9 Alain Delon ***** válasza:
Inkább ilyen legyél, mint aki minden pillanatban fapofával tud állni.
2016. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs, max annyi hogy nem stresszelsz rá és megpróbálod elvonni a gondolataidat arról hogy épp vörösödik az arcod.
2016. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális hogy vér kerül a tested lehetőleg minden részébe, ne akard megműteni (nem is lehet). Ez részben mentális jellegű probléma a stressz megélésével kapcsolatban, amit agyban kell megpróbálni feldolgozni. Nem biztos hogy lehet, mivel ez bizonyos mértékben normális emberi reakció és feltételes reflex.
2016. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig megpróbálom, de az esetek 80%-ában nem sikerül.
2016. ápr. 7. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Megműtetni???!!??Hulye vagy😱??am nekem is mindig ez van ..kene egy álarc .de használj olyan alapozót amito nemlatszik
2016. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fiú vagyok és szerintem feltűnő lenne az alapozó, nem?
2016. ápr. 7. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Biza feltűnne :D

Van erre egy nem kellemes "gyógymódom", ami annyit tesz, hogy kiteszed magad "középponti/kínos" helyzetbe. Persze nem extrémen, csak ami eppen 1-2pillanatra történik meg és ezt gyakorolni/ismételni, hogy reagáld le. Egy idő után jobb lesz és abból a 80% nem-ből, 80% igen lesz.

2016. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szorongsz, félsz. mert szeretnéd, hogy jól sikerüljön, hogy elkerüld a megvetést, megítélést
2016. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. ápr. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!