Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kissé visszahúzódó vagyok,...

Kissé visszahúzódó vagyok, ezért azt tanácsolták nyissak az emberek felé? De így hogyan?

Figyelt kérdés

Hogyan, mikor az emberek viszont nem nyitak felém? Én oda megyek egy nap 10 emberhez beszélgetni, hozzám viszont senki nem jön oda, ergo nem érdeklem őket. Akkor nekem miért kellene érdeklődnöm feléük? Így is megéri erőltetni?


F


2017. ápr. 20. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Mióta kaptam ezt a tanácsot azóta próbálkozom. A 10 csak egy szám, viszonyitaskepp mondtam. És nem minden napra ertendő.
2017. ápr. 20. 23:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlságosan nyomulsz, nem?

Már nagy üzemben nyomod a barátkozást. Nem kell naponta 10 embert ledarálni, menj oda csak 1-2 emberhez, és rendesen próbáld megismerni őket. Nem mindenki szereti a felszínes kapcsolatokat..

2017. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!